Kontakt Katowice

Spotkajmy się w jednym z naszych oddziałów!

Katowice ngsolutions o firmie

NGsolutions Sp. z.o.o.

Telefon:
Warszawa: 22 299 19 10
i okolice do 50 km.
( Mińsk Maz. Marki
Nowy Dwór Mazowiecki,
Grodzisk Maz. Piaseczno)
E-mail:
biuro@ngsolutions.pl

Adres:
ul. św. Barbary 1/1
00-686 Warszawa
Warsaw, Poland

  Napisz do nas

   
   
   
   

  Nasze usługi na terenie aglomeracji śląskiej

  Firma NGsolutions Sp. z.o.o powstała z myślą o wprowadzeniu na rynek polski usług IT najwyższej jakości. Postawiliśmy przede wszystkim na bezpieczeństwo i niezawodność. Na rynku outsourcingu wyróżnia nas duże doświadczenie, działamy w branży już od 2005 roku. Nasz zespół składa się z profesjonalistów co potwierdzone jest opiniami klientów oraz certyfikatami. Dla nas najważniejsze jest to, aby klient czuł się bezpiecznie powierzając obsługę systemów informatycznych specjalistom z branży IT. Świadczymy szeroki pakiet usług, zaczynając od wyboru oprogramowania i sprzętu, poprzez instalację, konfigurację, utrzymanie i stały monitoring, kończąc na szybkiej reakcji na usterki sprzętu i oprogramowania. Swoją ofertę kierujemy dla firm, które pragną skupić się w pełni na rozwijaniu swojej działalności nie martwiąc się o wsparcie informatyczne na każdym kroku.

  Usługi informatyczne Sosnowiec

  Nasz firma rozwija się niezwykle dynamicznie. Posiadamy swoje oddziały na terenie całego kraju, między innymi w Katowicach. Zajmujemy się świadczeniem usług informatycznych na terenie Katowic i aglomeracji śląskiej. Oferujemy pomoc zdalną i gwarantujemy szybki czas reakcji. Dla serwerów i urządzeń krytycznych do 1h, dla laptopów i komputerów stacjonarnych czas reakcji do 1-2h. Wykonujemy usługi informatyczne w Sosnowcu, nie jest konieczna wizyta w naszym oddziale. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami drogą telefoniczną lub mailową w celu omówienia szczegółów współpracy. Obsługujemy małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa. Analizujemy potrzeby klientów oraz prezentujemy szereg wariantów aby znaleźć najlepsze rozwiązanie. Oferujemy nasze usługi informatyczne również w Rudzie Śląskiej i Tychach. Pomocy udzielamy poprzez zdalną komunikację z komputerem, przez rozmowę telefoniczną bądź oddelegowaniem naszego specjalisty do miejsca Pańskiej firmy lub pracy. Jeżeli więc Wasza firma, która znajduje się w Tychach potrzebuje usług informatycznych wystarczy się z nami skontaktować.

  Najczęściej świadczone usługi IT:

  • problem z serwerami, pocztą,
  • helpdesk dla firm,
  • konfiguracja sieci LAN, oprogramowania, sprzętu komputerowego,
  • problem z siecią komputerową – brak Internetu, połączenia między komputerami, drukarkami itd.
  • wirusy lub złośliwe oprogramowanie na komputerze lub laptopie,
  • wdrożenia i migracja MS Exchange
  • awarie sprzętu komputerowego – nie włącza się lub resetuje komputer,

  Twoja firma potrzebuje pomocy na terenie Katowic czy Sosnowca? Nasze usługi informatyczne dotrą tam gdzie potrzeba. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w siedzibie firmy, daj znać jak możemy Wam pomóc. Analizujemy dokładnie każde zgłoszenie oraz przedstawiamy szereg możliwości tak aby najlepiej dopasować naszą ofertę do potrzeb klienta. Nikogo nie zostawimy bez pomocy, zarówno w Katowicach, Rudzie Śląskiej, Tychach czy Sosnowcu jak i na terenie całej aglomeracji śląskiej. Poniżej zamieszczamy kontakt do nas, mogą Państwo zadzwonić, skontaktować się poprzez email lub użyć formularza kontaktowego podając swoje dane oraz opisując problem. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe. Zachęcamy do kontaktu.