Kontakt Łódź

Spotkajmy się w jednym z naszych oddziałów!

Łódź ngsolutions o firmie

NGsolutions Sp. z.o.o.

Telefon:
Warszawa: 22 299 19 10
i okolice do 50 km.
( Mińsk Maz. Marki
Nowy Dwór Mazowiecki,
Grodzisk Maz. Piaseczno)
E-mail:
biuro@ngsolutions.pl

Adres:
ul. św. Barbary 1/1
00-686 Warszawa
Warsaw, Poland

  Napisz do nas

   
   

  Obsługa informatyczna Łódź

  Nasza firma wprowadza na polski rynek usługi jakości europejskiej. Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo i niezawodność. Posiadamy duże doświadczenie, swoje usługi IT prowadzimy już od 16 lat co wyróżnia wśród konkurentów w branży. Naszym atutem jest zgrany zespół, złożony ze samych specjalistów w swojej dziedzinie co potwierdzają liczne certyfikaty oraz uznanie wśród klientów. Dla nas nie istnieją problemy, z którymi nie damy rady się zmierzyć. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdym momencie, świadczymy usługi IT nawet 24/7/365 co jest bez wątpienia wyróżniającym się aspektem na tle konkurencji. Nasz klient musi mieć poczucie bezpieczeństwa powierzając swoją infrastrukturę IT w nasze ręce. Nasze usługi IT kierujemy zarówno do małych i średnich firm jak i dużych przedsiębiorstw. W związku z tym każda firma, która chce się skupić głównie na realizacji własnych planów i celów, nie martwiąc się przy tym o obsługę informatyczną, może zgłosić się do firmy informatycznej takiej jak nasza.

  Usługi informatyczne Łódź

  NGSolutions należy do prężnie rozwijających się firm w branży IT. Nie ograniczamy się do działań na jednym terenie, nasze usługi kierowane są na cały kraj. Zajmujemy się także obsługą informatyczną w Łodzi. Oferujemy pomoc zdalną i gwarancję szybkiego czasu reakcji, który wynosi do 1-2 h dla komputerów stacjonarnych i laptopów oraz do 1 h jeżeli mowa o serwerach i urządzeniach krytycznych. Aby skorzystać z usług IT nie jest wymagana wizyta w naszej siedzibie. Wystarczy skontaktować się z nami wykorzystując jeden w wybranych kanałów komunikacji w celu ustalenia szczegółów współpracy. Dokładnie analizujemy potrzeby naszych klientów prezentując im szereg wariantów aby wybrać najlepsze rozwiązania dla bieżących oraz ewentualnych problemów. Naszą pomoc można uzyskać wykorzystując zdalne połączenie z komputerem bądź poprzez rozmowę telefoniczną. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy problem da się rozwiązać w taki sposób, wtedy wysyłamy w miejsce pracy naszego specjalistę. Jeżeli Twoja firma szuka obsługi IT w Łodzi wystarczy się z nami skontaktować.

  W ramach naszego outsourcingu IT realizujemy takie usługi jak:

  • Serwis laptopów i komputerów stacjonarnych,
  • Usprawnienia Outlooka w postaci automatycznych załączników oraz ich szyfrowania
  • Ochrona danych osobowych
  • Wdrożenie oraz migracja MS Exchange
  • Wdrożenie usług katalogowych
  • Administracja serwerów Linux, Windows oraz Lotus Domino
  • Wirtualizacja serwerów

  Oprócz wyżej wymienionych świadczymy jeszcze wiele innych usług IT. Jeżeli potrzebujesz kogoś, kto sprawnie obsłuży Twoją infrastrukturę IT na terenie Łodzi zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi specjaliści są do Państwa usług i dotrą tam gdzie będzie trzeba, aby wykonać swoją pracę. Zanim zaczniemy współpracę, przeprowadzamy dokładną analizę problemów klienta oraz przedstawiamy szereg rozwiązań, które będą elastyczne do potrzeb. Nasza kadra poradzi sobie z każdym problemem. Najważniejsze, aby klient czuł się bezpieczny powierzając nam obsługę informatyczną i był zadowolony ze współpracy. Swoje usługi informatyczne wykonujemy zawsze rzetelnie, zachowując przy tym pełen profesjonalizm.

  Powyżej znajduje się formularz kontaktowy, który służy do kontaktu z nami. Zachęcamy zapoznać się z naszą ofertą oraz skontaktować się w celu nawiązania współpracy. Zapraszamy do kontaku!