Kontakt Poznań

Spotkajmy się w jednym z naszych oddziałów!

Poznań ngsolutions o firmie

NGsolutions Sp. z.o.o.

Telefon:
Poznań: 61 642 28 22 

E-mail:
biuro@ngsolutions.pl

Adres:
ul. św. Barbary 1/1
00-686 Warszawa
Warsaw, Poland

  Napisz do nas

   

  Obsługa informatyczna Poznań

  Nasza firma powstała aby wprowadzić na polski rynek usługi informatyczne najlepszej jakości. Naszym założeniem jest przede wszystkim stawianie na niezawodność i bezpieczeństwo oraz aby nasza obsługa informatyczna była na wysokim poziomie. Wśród konkurencji na rynku outsourcingu IT wyróżniamy się niewątpliwie dużym doświadczeniem, aktywnie działamy w branży już od ponad 15 lat. Nasz zespół tworzy grono profesjonalistów, co potwierdzone jest wieloma certyfikatami oraz pozytywnymi opiniami klientów. Podstawą dla nas jest poczucie bezpieczeństwa wśród klientów, którzy decydują się na nasze usługi, tak aby czuli, że nasza opieka informatyczna jest na odpowiednim poziomie. Oferujemy szeroki wachlarz usług informatycznych w Poznaniu, zaczynając na wyborze sprzętu i oprogramowania, poprzez konfigurację, instalację, utrzymanie serwerów i stały monitoring kończąc na natychmiastowych reakcjach na awarie sprzętu i oprogramowania. Nasza oferta skierowana jest dla firm, którym zależy na tym aby w pełni skupiać się na rozwijaniu swojego biznesu nie zagłębiając się w sprawy natury technicznej. Takim firmom na pomoc przychodzą nasi specjaliści, którzy poradzą sobie z każdym problemem.

  Outsourcing IT Poznań

  Szybka dynamika rozwoju to coś co cechuje naszą firmę. Nasz główny odział można znaleźć w Warszawie ale usługi świadczymy na terenie całego kraju, między innymi w Poznaniu. Zajmujemy się obsługą informatyczną w Poznaniu oraz okolicach. Nasza oferta zawiera pomoc zdalną, dajemy gwarancję szybkiej reakcji, który wynosi do 1h jeżeli mowa o serwerach i urządzeniach krytycznych. Dla komputerów stacjonarnych i laptopów czas ten nieco się wydłuża i wynosi od 1 do 2h co nadal jest świetnym wynikiem w naszej opinii. Oferujemy opiekę informatyczną w Poznaniu, nie wymagamy wizyty w naszym oddziale aby sfinalizować współpracę. Obecnie każdy posiada dostęp do szeregu komunikatorów, można skontaktować się z nami poprzez wybraną formę kontaktu. Wykonujemy usługi informatyczne dla średnich, małych jak i dużych przedsiębiorstw. Analiza potrzeb to dla nas pierwszy krok we współpracy z klientem, dzięki temu możemy zaprezentować mnogość wariantów w celu odnalezienia najlepszych rozwiązań. Świadczymy obsługę informatyczną dla firm na terenie całego Poznania więc jeżeli Twoja firma znajduje się właśnie tam, chętnie pomożemy. Każda firma IT Poznań może skorzystać z naszego outsourcingu it. Oferujemy pomoc przez rozmowę telefoniczną, poprzez zdalną komunikację z komputerem bądź wysyłamy swojego specjalistę w miejsce Waszej pracy lub firmy. Nie istnieją dla nas bariery, jeżeli więc szukasz obsługi informatycznej w Poznaniu to zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.

  Obsługa IT, którą świadczymy składa się między innymi z:

  • Obsługa serwerów takich jak Microsoft Serwer 2019, MS SQL, Debian i inne
  • Wirtualizacja usług sieciowych
  • Instalacja oraz konfiguracja nowych serwerów
  • Dostarczanie sprzętu zastępczego na czas awarii
  • Doradztwo w zakresie wyboru oprogramowania i sprzętu
  • Opieka informatyczna 24/7
  • Pomoc przy zakupie nowego sprzętu

  Szukasz firmy informatycznej w Poznaniu, która pomoże w administracji serwerów bądź zapewni całkowitą opiekę informatyczną oraz outsourcing it? Nie ograniczamy się do działań w rejonie naszej głównej siedziby czyli opieki informatycznej w Warszawie. Działamy na terenie całego kraju, ze swoją pomocą dotrzemy tam gdzie potrzeba. Wystarczy skontaktować się z nami i nakreślić dany problem bądź całkowite zasady współpracy. Nasza firma informatyczna przeprowadza analizę zgłoszenia dla każdego klienta indywidualnie, aby znaleźć jak najlepsze rozwiązania, które będą korzystne dla obu stron a klient był zadowolony z usług IT Poznań. Zadowolenie klienta ze wsparcia IT jest dla nas priorytetem.

  Powyżej zamieszczamy formularz kontaktowy, którego można użyć w celu kontaktu z nami. Przeanalizujemy zgłoszenie i odezwiemy się tak szybko, jak będzie to możliwe. Zachęcamy do kontaktu.