NGsolutions Sp.z o.o.

ul. Ś. Barbary 1

00 - 686  Warszawa

tel: 22 397 86 77

NGsolutions Sp.z o.o.

ul. Ś. Barbary 1

00 - 686  Warszawa

tel: 22 397 86 77

NGsolutions Sp.z o.o.

ul. Św. Barbary 1

00 - 686  Warszawa

tel: 22 299 19 10

Warszawa: 22 299 19 10

Poznań:      61 642 28 22

Gdańsk:      58 743 63 10

Wrocław:    71 716 01 88

   Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, w skład której wchodzą między innymi serwis komputerów, administracja serwerów, backup danych, serwis drukarek. Zajmujemy się również sieciami LAN i Wi-fi. W związku z tym, że nikt nie jest w stanie być specjalistą od każdej z tych dziedzin, zamiast zatrudniania jednego informatyka, racjonalne wydaje się być podjęcie współpracy z firmą zewnętrzną. W NG Solutions pracują specjaliści od każdej z tych dziedzin, którzy pozostają do dyspozycji współpracujących z nami przedsiębiorstw.

Obsługa  informatyczna (IT) Trójmiasto ... Gdynia, Sopot, Gdańsk

Bezpieczeństwo sieci

 

- Serwisowanie i administrowanie serwerami (serwery

 

 bazodanowe, serwery pocztowe, maszyny wirtualne …)

 

- Instalację i konfigurację nowych serwerów

 

- Czas reakcji dla serwerów i urządzeń krytycznych do 1h

 

- Serwis komputerów stacjonarnych oraz laptopów

 

- Wdrożenie i utrzymanie uzgodnionych polityk bezpieczeństwa

 

- Czas reakcji dla komputerów i laptopów 2h

 

- Ticketowy  systam zgłaszania problemów

 

- umowy na okres 12 lub 24 miesiecy oraz umowy bezterminowe

 

- Możliwość dostarczenia sprzętu zastępczego.

 

- Możliwość stałego monitoringu pracy serwerów 24/7/365

 

- Doradztwo w zakresie doboru sprzętu i oprogramowania,

 

- Możliwość dokonywania zakupów nowego sprzętu.

    Zdajemy sobie sprawę z tego, że – tak jak nie każdy kierowca potrafi naprawić samochód – tak nie każdy pracownik korzystający z komputera potrafi poradzić sobie w przypadku jego awarii. W związku z tym uruchomiliśmy usługę błyskawicznego rozwiązywania takich problemów. Pomocy udzielamy poprzez rozmowę telefoniczną, zdalną komunikacje z komputerem pracownika lub oddelegowanie eksperta NG Solutions do Państwa miejsca pracy.

 

 

    Szczególnie często wykorzystywany jest przez nas system zdalnej komunikacji z komputerem, którego dotyczy awaria. Możemy tego dokonać zawsze, jeśli tylko komputer ma podłączenie do Internetu. Czas reakcji obsługi jest maksymalnie skrócony (nawet do 10 minut). Dzięki systemowi numerowania zgłoszonych problemów, można na bieżąco sprawdzać status ich rozwiązania.

 

 

Obsługa informatyczna (IT) Warszawa

Usługi informatyczna (IT) Trójmiasto

Gdańsk, Sopot, Gdynia

- Profesjonalna pomoc techniczna

- Brak limitu godzin pracy technika

Co oferujemy (Usługi  IT)...

Opieka informatyczna (IT) Trójmiasto

Gdynia, Sopot, Gdańsk

Nasi specjaliści w możliwie krótkim czasie wykonują wszelkie usługi związane z serwisem komputerów. W ich skład wchodzi ustalenie przyczyny problemu, konserwacja komputera, okresowe czyszczenie, usuwanie złośliwego oprogramowania i skutków jego działania, utrzymanie komputerów w ciągłej pracy.

 

Nasze usługi cechuje gwarancja naprawy, jakość, szybkość i optymalna cena, ponieważ wysoko zawieszamy sobie poprzeczkę. Dodatkowo wykonujemy monitoring przeprowadzonych napraw.

NGsolutions Sp. z.o.o.

 

 

Siedziba : Gdynia

Telefon:   58 743 63 10

Kom:        535 504 524

E-mail:     biuro@ngsolutions.pl

ZAPYTANIA OFERTOWE:

 

Zapytnia ofertowe prosimy składać na adres

 

handlowy@ngsolutions.pl

    W skład usług NG Solutions wchodzi również zapewnienie bezpieczeństwa sieci firmowych. Robimy to dzięki zintegrowanemu systemowi ochrony, który uwzględnia kompleksową kontrolę sieci i aplikacji, rozpoznaje, a następnie blokuje wykryte zagrożenia. Ponadto nasz system wykrywa i automatycznie usuwa błędy w kodzie HTML.

 

Bezpieczeństwo sieci zapewniają:  

 

Firewall, System IPS, Serwer VPN, Quality of Service, Load Balancing, Skaner Sieci, SEISMO Autoryzacja, Antywirus, Filtr URL, Monitoring sieci.

 

 

    Wdrażamy i utrzymujemy polityki bezpieczeństwa. Tworzymy procedury backupu i bezpieczeństwa bądź opiekujemy się już istniejącymi politykami bezpieczeństwa

Usługi informatyczne Gdańsk, Sopot, Gdynia .

 

 

Poszukiwanie uproszczeń w firmie, Obsługa informatyczna Gdańsk, , Usługi informatyczne Gdynia, a co za tym idzie również i oszczędności to bieżące zadanie praktycznie każdego szefa a także menagera. Stale, , Usługi informatyczne Gdańsk, bowiem musza oni znajdować elementy do poprawy na podstawie, których są w stanie zbudować właściwy dla siebie kapitał i w ten sposób rozwijać własną, Usługi informatyczne Sopot,  firmę lub podmiot, w którym pracują. I muszą to robić, w co najmniej kilku jak nie wszystkich obszarach swojej działalności. A wszystko po to, aby uzyskać dodatkowe środki , Usługi informatyczne Gdańsk, finansowe na rozwój. I nie inaczej jest również w aspekcie IT gdzie stale trzeba poszukiwać nowoczesnych, Usługi informatyczne Gdynia, rozwiązań, które pozwolą nam stworzyć firmę, Obsługa informatyczna Gdańsk,  z prawdziwego darzenia i skutecznie zoptymalizować wszystkie koszty z tym związane. A jak to zrobić? Nic bardziej prostszego. Wystarczy jedynie , Usługi informatyczne Sopot, wykorzystać outsourcing IT, który jest dostępny, Usługi informatyczne Gdańsk,  , Usługi informatyczne Gdynia,na naszym rynku usług w sposób bardzo szeroki. Przede wszystkim, Obsługa informatyczna Gdańsk jednak daje on możliwości rozwoju, Usługi informatyczne Sopot,  firmy poprzez zewnętrzne zarządzanie siecią komputerową, sprzętem komputerowym czy też wykorzystanie nowoczesnych technologii. Bo wtedy one również są wdrażane przez taki podmiot. I to w jak najlepszym tego słowa znaczeniu. Poza tym outsourcing IT to również szereg innych czynności, które możemy , Obsługa informatyczna Gdańsk  z siebie zdjąć i skupić się na bardziej dochodowych działaniach takich jak, Usługi informatyczne Gdańsk, , Usługi informatyczne Gdynia, sprzedaż czy też innych podobnych w zależności od profilu działalności firmy. Tym bardziej, , Usługi informatyczne Sopot, że wszystkie te prace są wykonywane dokładnie, szybko a co najważniejsze skutecznie. Bo, Usługi informatyczne Gdańsk,  akurat w Polsce outsourcing IT jest na jednym z najwyższych poziomów.

firma informatyczna, helpdesk, informatyczna obsługa firm,obsługa informatyczna firm, opieka informatyczna, outsourcing it, serwis komputerów, usługi informatyczne, usługi it,