NGsolutions Sp.z o.o.

ul. Ś. Barbary 1

00 - 686  Warszawa

tel: 22 397 86 77

NGsolutions Sp.z o.o.

ul. Ś. Barbary 1

00 - 686  Warszawa

tel: 22 397 86 77

NGsolutions Sp.z o.o.

ul. Św. Barbary 1

00 - 686  Warszawa

tel: 22 299 19 10

Warszawa: 22 299 19 10

Poznań:      61 642 28 22

Gdańsk:      58 743 63 10

Wrocław:    71 716 01 88

 

Oferujemy kompleksową opiekę informatyczną Piaseczno,Konstancin, Góra Kalwaria, w skład której wchodzą między innymi serwis komputerów, administracja serwerów, backup danych, serwis drukarek. Zajmujemy się również sieciami LAN i Wi-fi. W związku z tym, że nikt nie jest w stanie być specjalistą od każdej z tych dziedzin, zamiast zatrudniania jednego informatyka, racjonalne wydaje się być podjęcie współpracy z firmą zewnętrzną. W NG Solutions pracują specjaliści od każdej z tych dziedzin, którzy pozostają do dyspozycji współpracujących z nami przedsiębiorstw.

 

 

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że – tak jak nie każdy kierowca potrafi naprawić samochód – tak nie każdy pracownik korzystający z komputera potrafi poradzić sobie w przypadku jego awarii. W związku z tym uruchomiliśmy usługę błyskawicznego rozwiązywania takich problemów. Pomocy udzielamy poprzez rozmowę telefoniczną, zdalną komunikacje z komputerem pracownika lub oddelegowanie eksperta NG Solutions do Państwa miejsca pracy.

 

Szczególnie często wykorzystywany jest przez nas system zdalnej komunikacji z komputerem, którego dotyczy awaria. Możemy tego dokonać zawsze, jeśli tylko komputer ma podłączenie do Internetu. Czas reakcji jest maksymalnie skrócony (nawet do 10 minut). Dzięki systemowi numerowania zgłoszonych problemów, można na bieżąco sprawdzać status ich rozwiązania.

 

 

Co oferujemy

- Serwisowanie i administrowanie serwerami (serwery

  bazodanowe, serwery pocztowe, maszyny wirtualne …)

- Instalację i konfigurację nowych serwerów

- Serwis komputerów stacjonarnych oraz laptopów

- Profesjonalną pomoc techniczną

- Brak limitu godzin pracy technika

- Pomoc zdalna dzięki dedykowanemu oprogramowaniu

- Wdrożenie i utrzymanie uzgodnionych polityk bezpieczeństwa

  (tworzymy procedurę backupu i bezpieczeństwa bądź

  opiekujemy się już istniejącymi politykami bezpieczeństwa)

- Czas reakcji dla serwerów i urządzeń krytycznych do 1h

- Czas reakcji dla komputerów i laptopów 2h

- System ticketowy (posiadamy system identyfikacji zgłoszeń, który

 na bieżąco przekazuje informacje technikom o stanie zaistniałego

 problemu)

- umowy na okres 12 lub 24 miesiecy oraz umowy bezterminowe

- Możliwość dostarczenia sprzętu zastępczego.

- Możliwość stałego monitoringu pracy serwerów 24/7/365

- Doradztwo w zakresie doboru sprzętu i oprogramowania,

- Możliwość dokonywania zakupów nowego sprzętu.

 

 

W skład usług NG Solutions wchodzi również zapewnienie bezpieczeństwa sieci firmowych. Robimy to dzięki zintegrowanemu systemowi ochrony, który uwzględnia kompleksową kontrolę sieci i aplikacji, rozpoznaje, a następnie blokuje wykryte zagrożenia. Ponadto nasz system wykrywa i automatycznie usuwa błędy w kodzie HTML.

 

Bezpieczeństwo sieci zapewniają:  

Firewall, System IPS, Serwer VPN, Quality of Service, Load Balancing, Skaner Sieci, SEISMO Autoryzacja, Antywirus, Filtr URL, Monitoring sieci.

 

 

 

Nasi specjaliści w możliwie szybkim tempie wykonują wszelkie usługi związane z serwisem komputerów. W ich skład wchodzi ustalenie przyczyny problemu, konserwacja komputera, okresowe czyszczenie, usuwanie złośliwego oprogramowania i skutków jego działania. Ponadto przeprowadzamy defragmentacje dysków i rejestrów.

 

Nasze usługi cechuje gwarancja naprawy, jakość, szybkość i optymalna cena. Ponieważ wysoko zawieszamy sobie poprzeczkę, dodatkowo wykonujemy monitoring przeprowadzonych napraw.

 

W czy mogę pomóc?

NGsolutions Sp. z.o.o.

Oddział: Piaseczno

rejon: Konstancin-Jeziorna, Magdalenka, Góra Kalwaria

Telefon:   22 397 86 77

Telefon:   22 397 86 76

Kom:        535 504 524

E-mail: piaseczno@ngsolutions.pl

 

 

 

Zapytnia ofertowe prosimy składać na adres:

 

piaseczno@ngsolutions.pl

 

Opieka informatyczna Piaseczno (Outsourcing IT Piaseczno)

Usługi Informatyczne Piaseczno

Obsługa Informatyczna Piaseczno

Obsługa IT Piaseczno

Usługi IT Piaseczno

Usługi informatyczne Piaseczno, to oferta naszej firmy informatycznej. W skład takich usług wchodzą między innymi, opieka informatyczna Piaseczno, obsługa informatyczna Piaseczno oraz usługi informatyczne Piaseczno. Firma informatyczna Ngsolutions od ponad 10 lat  świadczy usługi informatyczne na  terenie województwa mazowieckiego. Opiekę informatyczną Piaseczno, uruchomiliśmy w 2013 roku, ze względu na zapotrzebowanie obsługi informatycznej. Opieka IT Piaseczno, to usługi informatyczne wyceniane dla każdego klienta indywidualnie. Cena obsługi IT uzależniona jest wielu czynników. Głównym kryterium przy wycenie usług informatycznych dla firmy jest ilość komputerów jakimi mamy się opiekować. Kolejnym ważnym elementem takiej zewnętrznej opieka informatyczna, to ilość serwerów Windows oraz serwerów linux. Na podstawie takich informacji, możemy już przynajmniej pobieżnie powiedzieć ile klient będzie musiał zapłacić za opiekę IT informatyczną. Firma informatyczna świadczy swoje usługi IT na  terenie Piaseczno, Warszawa, Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna, Magdalenka, Góra Kalwaria.

firma informatyczna, helpdesk, informatyczna obsługa firm,obsługa informatyczna firm, opieka informatyczna, outsourcing it, serwis komputerów, usługi informatyczne, usługi it,