NGsolutions Sp.z o.o.

ul. Ś. Barbary 1

00 - 686  Warszawa

tel: 22 397 86 77

NGsolutions Sp.z o.o.

ul. Ś. Barbary 1

00 - 686  Warszawa

tel: 22 397 86 77

NGsolutions Sp.z o.o.

ul. Ś. Barbary 1

00 - 686  Warszawa

tel: 22 397 86 77

Poznań: 61 642 28 22

Gdańsk: 58 743 63 10

Wrocław:71 716 01 88

Oferujemy kompleksową opiekę informatyczną na terenie Warszawa oraz województwo mazowieckie. w skład której wchodzą między innymi serwis komputerów, administracja serwerów Warszawa, backup danych Warszawa, serwis drukarek. Zajmujemy się również sieciami LAN i Wi-fi. W związku z tym, że nikt nie jest w stanie być specjalistą od każdej z tych dziedzin, zamiast zatrudniania jednego informatyka, racjonalne wydaje się być podjęcie współpracy z firmą zewnętrzną. W NG Solutions pracują specjaliści od każdej z tych dziedzin, którzy pozostają do dyspozycji współpracujących z nami przedsiębiorstw. Warszawa

Obsługa (administracja) serweraów MS Windows, Linux, Lotus Domino

Nasi pracownicy to osoby z wieloletnim doświadczeni w administracji serwerami Windows, Linux oraz Lotus Domino serwer. W ramach miesięcznego abonamentu  dostaniecie Państwo pełne wsparcie dla tych technologii. Za stałą miesięczną kwotę obsługujemy serwery ActiveDirectory, serwery plików, serwery Sharepoint oraz serwery pocztowe Exchange i serwery pocztowe oparte o linuksowe rozwiązania. Standardowa umowa zawiera monitorowanie serweraów przez cała dobę

 

Czas reakcji na zgłoszenie to 1 godzina.

Serwis komputerów i laptopów

Opieka informatyczna Warszawa (Outsourcing IT Warszawa)

Oferujemy kompleksową opiekę informatyczną Warszawa w skład której wchodzą między innymi serwis komputerów, administracja serwerów, backup danych, serwis drukarek. Zajmujemy się również sieciami LAN i Wi-fi. W związku z tym, że nikt nie jest w stanie być specjalistą od każdej z tych dziedzin, zamiast zatrudniania jednego informatyka, racjonalne wydaje się być podjęcie współpracy z firmą zewnętrzną. W NG Solutions pracują specjaliści od każdej z tych dziedzin, którzy pozostają do dyspozycji współpracujących z nami przedsiębiorstw.

Usługi Informatyczne Warszawa

Zdajemy sobie sprawę z tego, że – tak jak nie każdy kierowca potrafi naprawić samochód – tak nie każdy pracownik korzystający z komputera potrafi poradzić sobie w przypadku jego awarii. W związku z tym uruchomiliśmy usługę błyskawicznego rozwiązywania takich problemów. Pomocy udzielamy poprzez rozmowę telefoniczną, zdalną komunikacje z komputerem pracownika lub oddelegowanie eksperta NG Solutions do Państwa miejsca pracy.

 

Szczególnie często wykorzystywany jest przez nas system zdalnej komunikacji z komputerem, którego dotyczy awaria. Możemy tego dokonać zawsze, jeśli tylko komputer ma podłączenie do Internetu. Czas reakcji jest maksymalnie skrócony (nawet do 10 minut). Dzięki systemowi numerowania zgłoszonych problemów, można na bieżąco sprawdzać status ich rozwiązania.

 

Obsługa Informatyczna Warszawa

Co oferujemy

- Serwisowanie i administrowanie serwerami (serwery

  bazodanowe, serwery pocztowe, maszyny wirtualne …)

- Instalację i konfigurację nowych serwerów

- Serwis komputerów stacjonarnych oraz laptopów

- Profesjonalną pomoc techniczną

- Brak limitu godzin pracy technika

- Pomoc zdalna dzięki dedykowanemu oprogramowaniu

- Wdrożenie i utrzymanie uzgodnionych polityk bezpieczeństwa

  (tworzymy procedurę backupu i bezpieczeństwa bądź

  opiekujemy się już istniejącymi politykami bezpieczeństwa)

- Czas reakcji dla serwerów i urządzeń krytycznych do 1h

- Czas reakcji dla komputerów i laptopów 2h

- System ticketowy (posiadamy system identyfikacji zgłoszeń, który

 na bieżąco przekazuje informacje technikom o stanie zaistniałego

 problemu)

- umowy na okres 12 lub 24 miesiecy oraz umowy bezterminowe

- Możliwość dostarczenia sprzętu zastępczego.

- Możliwość stałego monitoringu pracy serwerów 24/7/365

- Doradztwo w zakresie doboru sprzętu i oprogramowania,

- Możliwość dokonywania zakupów nowego sprzętu.

 

 

 

 

Usługi IT Warszawa Nasi specjaliści w możliwie szybkim tempie wykonują wszelkie usługi związane z serwisem komputerów. W ich skład wchodzi ustalenie przyczyny problemu, konserwacja komputera, okresowe czyszczenie, usuwanie złośliwego oprogramowania i skutków jego działania. Ponadto przeprowadzamy defragmentacje dysków i rejestrów.

 

Nasze usługi cechuje gwarancja naprawy, jakość, szybkość i optymalna cena. Ponieważ wysoko zawieszamy sobie poprzeczkę, dodatkowo wykonujemy monitoring przeprowadzonych napraw.

 

NGsolutions Sp. z.o.o.

ul. Św. Barbary 1

00-686 Warszawa

Telefon:   22 397 86 77

Telefon:   22 397 86 76

Kom:        535 504 524

E-mail: biuro@ngsolutions.pl

 

 

 

Zapytnia ofertowe prosimy składać na adres:

 

handlowy@ngsolutions.pl

Usługi informatyczne Warszawa, to oferta naszej firmy informatycznej. W skład takich usług wchodzą między innymi, opieka informatyczna Warszawa, usługi informatyczna Warszawa oraz usługi informatyczne Warszawa. Firma informatyczna Ngsolutions od ponad 10 lat  świadczy usługi informatyczne na  terenie województwa mazowieckiego. Opiekę informatyczną Warszawa, uruchomiliśmy w 2013 roku, ze względu na zapotrzebowanie obsługi informatycznej. Opieka IT Warszawa, to usługi informatyczne wyceniane dla każdego klienta indywidualnie. Cena obsługi IT uzależniona jest wielu czynników. Głównym kryterium przy wycenie usług informatycznych dla firmy jest ilość komputerów jakimi mamy się opiekować. Kolejnym ważnym elementem takiej zewnętrznej opieka informatyczna, to ilość serwerów Windows oraz serwerów linux. Na podstawie takich informacji, możemy już przynajmniej pobieżnie powiedzieć ile klient będzie musiał zapłacić za opiekę IT informatyczną. Firma informatyczna świadczy swoje usługi IT na  terenie Warszawa, Warszawa, Mazowieckie. Oferujemy również usługi informatyczne Mazowieckie, usługi informatyczne Warszawa oraz usługi informatyczne. W tych dzielnicach nasi technicy dojada do Państwa w ciągu 2 godzin, Warszawa, Mazowieckie, Warszawa,

 

Co raz więcej klienci pytają się o opieka informatyczna Mazowieckie opieka informatyczna Warszawa czy opieka informatyczna Ursynów. Grono naszych klientów powiększa się z miesiąca na miesiąc dlatego wychodzimy z oferta na dzielnice. Warszawa, Mazowieckie, Warszawa,

 

Obsługa IT Warszawa

W skład usług NG Solutions wchodzi również zapewnienie bezpieczeństwa sieci firmowych. Robimy to dzięki zintegrowanemu systemowi ochrony, który uwzględnia kompleksową kontrolę sieci i aplikacji, rozpoznaje, a następnie blokuje wykryte zagrożenia. Ponadto nasz system wykrywa i automatycznie usuwa błędy w kodzie HTML.

 

Bezpieczeństwo sieci zapewniają:  

Firewall, System IPS, Serwer VPN, Quality of Service, Load Balancing, Skaner Sieci, SEISMO Autoryzacja, Antywirus, Filtr URL, Monitoring sieci.