O nas

Jesteśmy firmą dostarczającą kompleksowe usługi informatyczne. W branży działamy od 2005 roku.

Outsourcing IT, którym się zajmujemy, zapewnia przedsiębiorstwom wielu informatyków w cenie jednego, etatowego pracownika.

Pomijając finanse, trzeba też zauważyć, że ciężko znaleźć jedną osobę, która równie dobrze zna się na każdym informatycznym zagadnieniu. Jeśli ktoś dobrze zajmuje się serwisowaniem komputerów, niekoniecznie musi być równie dobry pod kątem zabezpieczenia danych. Korzystanie z outsourcingu IT zdaje się być zatem o tyle bardziej racjonalne od zatrudniania jednego, czy dwóch informatyków na etacie, że otrzymuje się do
dyspozycji cały personel specjalistów, a każdy z nich jest ekspertem od innej gałęzi szerokiej dziedziny, jaką jest informatyka.

Wykwalifikowana kadra informatyków NG Solutions poradzi sobie z każdym zadaniem obejmującym zakres IT.

Wartości, którymi się kierujemy to rzetelność, jakość i profesjonalizm. Naszym celem jest pomoc innym firmom w osiąganiu własnych celów. Robimy to poprzez dostarczanie usług IT i dzięki wykształconej kadrze pracowniczej. Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań i indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Zapewniamy bezpieczeństwo i jakość użytkowania narzędzi informatycznych, a wszystko potwierdzają zdobyte przez nas certyfikaty.

Naszą misją jest dostarczanie NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
usług co potwierdzają certyfikaty i referencje naszych klientów!