Wdrożenia

Zobacz, kogo obecnie szukamy i pracuj z najlepszymi w swojej branży !

Usługi ngsolutions administracja serwerów

Wdrożenia i migracja MS Exchange 2010, 2013, 2016 oraz 2019

O profesjonalizmie danej firmy często świadczy to, gdzie przechowuje korespondencje e-mail. Racjonalne zatem zdaje się być trzymanie poczty na własnym serwerze pocztowym, zamiast korzystania z usług Interii, WP, Onetu czy innych stron oferujących możliwość założenia poczty e-mail.

Plusy wdrożenia MS Exchange:

  • Łatwy dostęp do poczty (za pośrednictwem programu przypominającego Outlook)
  • Przeglądanie starych maili offline
  • Dostęp mobilny (za pośrednictwem komputera, smartfone’a, tabletu)
  • Współdzielony kalendarz (pomaga w organizacji spotkań)
  • Udostępnianie kontaktów
  • Udostępnianie skrzynki pocztowej (w przypadku nieobecności)
  • Zwiększenie bezpieczeństwa
  • Pełna kopia zapasowa

Jeżeli nie chcecie państwo inwestować we własną infrastrukturę, serwery i oprogramowanie, możecie skorzystać z usługi office 365, która daje nam podobną funkcjonalność w cenie miesięcznego abonamentu. Dowiedz się więcej

Wdrożenie Active Directory (AD) – Usługi katalogowe

Jedną z głównych funkcji MS Windows server jest Active Directory, które jest usługą katalogową. Pozwala ona na centralne zarządzanie użytkownikami oraz komputerami w sieci firmowej. Active Directory z powodzeniem można wdrażać już od 10 użytkowników firme. Z usługą Active Directory związane są jeszcze inne funkcje serwera, które ułatwiają zarządzanie bezpieczeństwem w firmie. Dzięki usłudze Active Directory oraz Group Policy zarządzanie np. hasłami w firmie staje się bardzo proste. W takich Policach możemy ustawić np. co ile użytkownik ma zmienić swoje hasło czy poziom skomplikowania taki pokaz. Oczywiście opcji do skonfigurowania są setki. Wszystko zależy od tego jaką politykę przyjęła filma, na co chce pozwolić użytkownikowi a czego chce mu zabrać.

Jeżeli nie jesteście państwo pewni czy Active Directory Jest państwu potrzebny, oferujemy bezpłatne konsultacje w siedzibie państwa firmy.

5/5 - (8 votes)