Bezpieczeństwo sieci firewall Hillstone utm dla firm

Bezpieczeństwo sieci bezpieczeństwo sieci
Bezpieczeństwo sieci

Bezpieczeństwo w sieci Hillstone seria A

Wysoką wydajność w szeroko pojętym zakresie bezpieczeństwa jest w stanie zagwarantować Firewall Nowej Generacji Hillstone Serii A. Posiada wiele zalet decydujących o jego przydatności w praktyce. W momencie gdy nastąpi taka potrzeba istnieje możliwość jego rozbudowy, dodatkowo jest wyposażony w zaawansowane wykrywanie zagrożeń. Jest w stanie podejmować inteligentne działania mające na celu przeciwdziałanie tego typu zagrożeniom co jest największym jego atutem. Dzisiejsze wymagania bezpieczeństwa w sieci nie są małe, na szczęście wydajność w warstwie aplikacji jest na najwyższym poziomie. Dodatkowo został wyposażony w porty charakteryzujące się tzw. dużą gęstością zapewniającą najlepszą analitykę oraz widoczność. Połączenie tych wszystkich zalet w jedną całość daje obraz naprawdę dobrej opcji w wykrywaniu i przeciwdziałaniu zagrożeniom zarówno już tym znanym jak i tym nowo powstałym, które ciągle się rozwijają stanowiąc coraz to większe zagrożenie.

Wykrywanie zagrożeń i Ochrona na najwyższym poziomie

Hillstone Serii A jest wyposażony w cały mechanizm rozwiązań i procedur gwarantujących wykrywanie oraz ochronę sprzętu przed różnego rodzaju atakami sieciowymi oraz złośliwego oprogramowania. Co najważniejsze to wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym więc reakcja jest natychmiastowa, a co kluczowe bardzo skuteczna. Zastosowano tutaj także zabezpieczenia proaktywne, ich głównym zadaniem jest blokowanie w szybki sposób różnych luk w zabezpieczeniach zanim te zostaną wykorzystane w złej intencji.

Wysoka wydajność sprzętu

Cała architektura sprzętu zaprezentowanego w Serii A została przygotowana z myślą o nadchodzącej przyszłości. Niestety jak wynika z obserwacji, z roku na rok powstają coraz to bardziej niebezpieczne i przebiegłe oprogramowania oraz ataki sieciowe co może mieć bardzo opłakane skutki. Dlatego aby temu przeciwdziałać trzeba wiedzieć jak się bronić w skuteczny sposób zapewniający maksymalne bezpieczeństwo. W obudowie przedstawionego przez nas sprzętu została umieszczona robiąca wrażenie podstawa obliczeniowa zapewniająca wydajność na najwyższym poziomie, a co za tym idzie również bezpieczeństwo. Gwarantuje swoim użytkownikom odpowiednią przepustowość firewall, wydajność w zakresie aplikacji oraz jednoczesnych jak i również nowo powstałych sesji. To wszystko ma kluczowe znaczenie w celu ochrony i bezpieczeństwa.

Inteligentne działanie i ogromne możliwości

Hillstone z serii A posiada wysoką gęstość portów, których celem jest działanie w roli przełącznika bądź routera. A w momencie gdy zajdzie taka potrzeba jest możliwość dodania slotów rozszerzeń w celu zwiększenia wydajności. Przedstawiona seria A umożliwia łatwe zarządzanie politykami za pomocą grupowania względem ich działań biznesowych. Zastosowane inteligentne zarządzanie pozwala na ciągłe wdrażanie polityk użytkowników z wykorzystaniem dynamicznej autoryzacji. Krótko mówiąc jest to produkt godny uwagi o polecenia. Nie ma się co dłużej zastanawiać względem jego zakupu, który okazuje się być dobrą decyzją.

Bezpieczeństwo sieci

5/5 - (7 votes)