Obsługa informatyczna firm

Powierz to zadanie profesjonalistom

Obsługa informatyczna IT, Usługi Informatyczne, Outsourcing it ngsolutions administracja serwerów

Obsługa  informatyczna (Outsourcing IT)
Obsługujemy firmy w miastach: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice.

Obecnie prowadzenie przedsiębiorstwa wiąże się z koniecznością posiadania innowacyjnego systemu informatycznego. Bardzo często to właśnie on nie tylko ułatwia, ale w wielu przypadkach wręcz umożliwia realizowanie zadań firm na najwyższym poziomie. Niezbędne jest zatem regularne zarządzanie oraz kontrolowanie całego tego systemu, dzięki czemu będzie on działał prawidłowo. Obsługa informatyczna Warszawa to zatem kompleksowa aktywność w trosce o najwyższy poziom zabezpieczenia danych, a także utrzymanie wszelkich zasobów. Współpracując z naszą firmą informatyczną Warszawa, będziesz mógł skupić się na swojej podstawowej działalności, a my zadbamy o całą infrastrukturę informatyczną.

obsluga informatyczna firm

Nasz zespół specjalistów oferuje kompleksową, dopasowaną do potrzeb oraz wymagań klienta obsługę informatyczną Warszawa firm z różnorodnych branż. Dlatego właśnie nasza działalność z zakresu usług IT to cały szereg aktywności, w którego skład wchodzą między innymi serwis komputerów, administracja serwerów, backup danych, a także serwis drukarek. Nie są to natomiast jedyne działania, które oferuje na terenie Warszawy firma IT. Zajmujemy się również sieciami LAN i Wi-fi oraz usługą informatyczną Outsourcing IT. W związku z tym, że nikt nie jest w stanie być specjalistą od każdej z tych dziedzin, zamiast zatrudniania jednego informatyka, racjonalne wydaje się być podjęcie współpracy z firmą zewnętrzną. Dlatego właśnie, chcąc zapewnić wszystkim naszym klientom najwyższej jakości obsługę oraz spełnić ich oczekiwania, w NG Solutions zatrudniamy ekspertów od każdej z tych dziedzin. Wszyscy oni pozostają oczywiście do dyspozycji współpracujących z nami przedsiębiorstw. Szukasz firmy informatycznej z Warszawy? Zapraszamy. Chcesz poznać nasz cennik? Zapytaj.

Opieka informatyczna firm ( Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice).

Zdajemy sobie sprawę z tego, że tak jak nie każdy kierowca potrafi naprawić samochód, tak nie każdy pracownik korzystający z komputera potrafi poradzić sobie w przypadku jego awarii. Tym bardziej że nowoczesne technologie stają się coraz bardziej zaawansowane i wymagają profesjonalnej obsługi ze strony firmy IT Warszawa. W związku z tym, odpowiadając na potrzeby naszych klientów, uruchomiliśmy usługę błyskawicznego rozwiązywania problemów tego typu. Nasze usługi IT Warszawa realizujemy na kilka sposobów – poprzez rozmowę telefoniczną, zdalną komunikację z komputerem pracownika lub oddelegowanie eksperta NG Solutions do Państwa miejsca pracy jako firma IT z Warszawy. Jaki jest cennik obsługi informatycznej firm z Warszawy? Zapytaj nas o to.

Szczególnie często usługi informatyczne dla firm Warszawa realizujemy poprzez wykorzystanie systemu zdalnej komunikacji z tym komputerem, którego dotyczy awaria. Jedynym warunkiem, który musi zostać spełniony, żebyśmy mogli tego dokonać, jest podłączenie komputera do Internetu. Dużą zaletą takiego sposobu usługi informatycznej Warszawa jest maksymalne skrócenie czasu naszej reakcji (nawet do 10 minut). W naszej firmie informatycznej Warszawa wykorzystujemy system numerowania zgłoszonych problemów, co umożliwia sprawdzanie statusu ich rozwiązania na bieżąco. Obsługujemy informatycznie firmy z Warszawy i nie tylko. Proponujemy usługi IT (informatyczne) dla firm.

– Profesjonalna pomoc techniczna – Brak limitu godzin pracy technika

Co oferujemy w ramach abonamentu
(Nasze usługi  informatyczne)

 • Wsparcie informatyczne dla Pracowników Twojej Firmy – helpdesk
 • Serwisowanie i administrowanie serwerami
  -serwery bazodanowe, serwery pocztowe, maszyny wirtualne
 • Instalację i konfigurację nowych serwerów
 • Czas reakcji dla serwerów i urządzeń krytycznych do 1h
 • Serwis komputerów stacjonarnych oraz laptopów
 • Wdrożenie i utrzymanie polityk bezpieczeństwa
 • Wdrożenie i utrzymanie polityk kopi bezpieczeństwa
 • Czas reakcji dla komputerów i laptopów 2h
 • Ticketowy  system zgłaszania problemów
 • Telefoniczny system zgłaszania problemów
 • Możliwość dostarczenia sprzętu zastępczego.
 • Możliwość stałego monitoringu pracy serwerów 24/7/365
 • Doradztwo w zakresie doboru sprzętu i oprogramowania,
 • Możliwość dokonywania zakupów nowego sprzętu.
 • Umowy na okres 12 lub 24 miesiecy oraz umowy bezterminowe

Usługi informatyczne Warszawa – cennik

>>> Ile to kosztuje? zapytaj o wycenę dla Twojej firmy <<<

Jesteśmy świadomi tego, że obecnie posiadane przez przedsiębiorstwa systemy informatyczne są kluczowe dla ich działalności. Dlatego właśnie w naszej firmie informatycznej Warszawa przywiązujemy bardzo dużą uwagę do czasu reakcji na zgłoszony problem. Tym samym gwarantujemy wszystkim naszym klientom czas reakcji dla serwerów i urządzeń krytycznych do 1 godziny, z kolei dla komputerów i laptopów do 2 godzin.

usługi informatyczne, obsługa informatyczna, opieka informatyczna
uslugi informatyczne cennik

Obsługa i outsourcing IT firm Warszawa

Mając na uwadze specyfikę branży, specjaliści pracujący w naszej firmie IT Warszawa w możliwie najkrótszym czasie wykonują wszelkie usługi związane z serwisem komputerów i obsługą informatyczną. Stawiamy nie tylko na czas reakcji, ale również na profesjonalne podejście, dzięki czemu mamy pewność, że każdy klient otrzymuje obsługę najwyższej jakości. W skład usług informatycznych Warszawa, które oferujemy, wchodzi ustalenie przyczyny zaistniałego problemu, konserwacja komputera, okresowe czyszczenie, usuwanie złośliwego oprogramowania oraz skutków jego działania, a także utrzymywanie komputerów w ciągłej pracy. Tym samym każde przedsiębiorstwo, które korzysta z naszej obsługi, może być pewne, że system informatyczny działa sprawnie, a wszelkie usterki są od razu rozwiązywane.

obsluga informatyczna warszawa

W NG Solutions wysoko zawieszamy sobie poprzeczkę, ponieważ wierzymy, że właśnie to pozwala nam nieustannie poprawiać wykonywane usługi, a tym spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Oferowaną przez nas firmom obsługę informatyczną Warszawa cechuje nie tylko wspomniana już jakość i szybkość reakcji. Proponujemy także optymalną cenę oraz gwarancję naprawy. Co więcej, chcąc mieć pewność dobrze wykonanej pracy, wykonujemy monitoring przeprowadzonych napraw.

Bezpieczeństwo sieci

Każde przedsiębiorstwo, niezależnie od swojego profilu działalności, powinno pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu sieci oraz znajdujących się w niej wszelkiego rodzaju danych. Dlatego właśnie w NG Solutions, chcąc zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę informatyczną Warszawa, do swoich usług włączyliśmy również zapewnienie bezpieczeństwa sieci firmowych. Robimy to dzięki zaawansowanemu, a przy tym zintegrowanemu systemowi ochrony. Uwzględnia on kompleksową kontrolę sieci i aplikacji, w której trakcie najpierw rozpoznaje, a następnie blokuje wszystkie wykryte zagrożenia. Na tym jednak nie kończą się funkcje systemu używanego przez naszą firmę IT Warszawa. Poza wspomnianymi już działaniami, wykrywa on, po czym automatycznie usuwa błędy w kodzie HTML.

Jedną z usług informatycznych Warszawa, z którą oferujemy, jest bezpieczeństwo sieci. Zapewniamy je poprzez wykorzystanie:

uslugi informatyczne warszawa

Firewall, System IPS, Serwer VPN, Quality of Service, Load Balancing, Skaner Sieci, Antywirus, Filtr URL, Monitoring sieci.

Nie są to natomiast jedyne usługi informatyczne Warszawa, które realizujemy w obszarze bezpieczeństwa sieci. Jest on niezwykle istotny dla działalności każdego przedsiębiorstwa, dlatego wymaga przywiązania szczególnie dużej uwagi i podejmowania rozważnych działań. Kluczowe jest zarówno wdrożenie, jak i późniejsze utrzymywanie polityki bezpieczeństwa, co wchodzi w skład naszych usług informatycznych Warszawa. Podejmujemy się stworzenia całej procedury backupu oraz bezpieczeństwa, ale w przypadku istniejącej już polityki bezpieczeństwa proponujemy swoim klientom zaopiekowanie się nią. Jako firma IT Warszawa zawsze staramy się o udzielenie pomocy na najwyższym poziomie tak, żeby obsługiwane przedsiębiorstwo mogło skupić się na swojej głównej działalności.

Usługi informatyczne Poznań, Warszawa Gdańsk, Wrocław

Nasza obsługa IT firm Warszawa może pomóc Twojej działalności na wiele sposobów. Zapewniamy nie tylko bezpieczeństwo i kompleksową opiekę serwisową, obejmującą konserwację sprzętową i wsparcie softwarowe, ale także fachowe doradztwo i indywidualne podejście do Klienta. Niezawodna komunikacja oraz bezawaryjna przestrzeń technologiczna to podstawa dla prawidłowego i efektywnego funkcjonowania Twojej firmy.

Opieka informatyczna firm Warszawa wspiera także Twoich pracowników, szybko i kompleksowo dostarczając rozwiązań, które pozwolą zaspokoić bieżące potrzeby i wyzwania.

Sprawdzona firma informatyczna Warszawa jest kluczowym elementem wspierającym rozwój każdego przedsiębiorstwa. Gruntowna obsługa i błyskawiczny czas reakcji stanowią główny czynnik decydujący o technologicznej płynności i niezawodności firmy.

4.5/5 - (375 votes)