Obsługa informatyczna firm

Zobacz, kogo obecnie szukamy i pracuj z najlepszymi w swojej branży !

Usługi

Obsługa  informatyczna (IT) Warszawa …

Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną firm, w skład której wchodzą między innymi serwis komputerów, administracja serwerów, backup danych, serwis drukarek. Zajmujemy się również sieciami LAN i Wi-fi. W związku z tym, że nikt nie jest w stanie być specjalistą od każdej z tych dziedzin, zamiast zatrudniania jednego informatyka, racjonalne wydaje się być podjęcie współpracy z firmą zewnętrzną. W NG Solutions pracują specjaliści od każdej z tych dziedzin, którzy pozostają do dyspozycji współpracujących z nami przedsiębiorstw.

Opieka informatyczna (IT) Warszawa

Zdajemy sobie sprawę z tego, że – tak jak nie każdy kierowca potrafi naprawić samochód – tak nie każdy pracownik korzystający z komputera potrafi poradzić sobie w przypadku jego awarii. W związku z tym uruchomiliśmy usługę błyskawicznego rozwiązywania takich problemów. Pomocy udzielamy poprzez rozmowę telefoniczną, zdalną komunikacje z komputerem pracownika lub oddelegowanie eksperta NG Solutions do Państwa miejsca pracy.

Szczególnie często wykorzystywany jest przez nas system zdalnej komunikacji z komputerem, którego dotyczy awaria. Możemy tego dokonać zawsze, jeśli tylko komputer ma podłączenie do Internetu. Czas reakcji obsługi jest maksymalnie skrócony (nawet do 10 minut). Dzięki systemowi numerowania zgłoszonych problemów, można na bieżąco sprawdzać status ich rozwiązania.

– Profesjonalna pomoc techniczna – Brak limitu godzin pracy technika

Co oferujemy (Nasze usługi  IT)…

 • Serwisowanie i administrowanie serwerami (serwery bazodanowe, serwery pocztowe, maszyny wirtualne …)
 • Instalację i konfigurację nowych serwerów
 • Czas reakcji dla serwerów i urządzeń krytycznych do 1h
 • Serwis komputerów stacjonarnych oraz laptopów
 • Wdrożenie i utrzymanie uzgodnionych polityk bezpieczeństwa
 • Czas reakcji dla komputerów i laptopów 2h
 • Ticketowy  systam zgłaszania problemów umowy na okres 12 lub 24 miesiecy oraz umowy bezterminowe
 • Możliwość dostarczenia sprzętu zastępczego.
 • Możliwość stałego monitoringu pracy serwerów 24/7/365
 • Doradztwo w zakresie doboru sprzętu i oprogramowania,
 • Możliwość dokonywania zakupów nowego sprzętu.

Usługi informatyczne (IT) Warszawa

Nasi specjaliści w możliwie krótkim czasie wykonują wszelkie usługi związane z serwisem komputerów i obsługą informatyczną. W ich skład wchodzi ustalenie przyczyny problemu, konserwacja komputera, okresowe czyszczenie, usuwanie złośliwego oprogramowania i skutków jego działania, utrzymanie komputerów w ciągłej pracy.

Nasza obsługa informatyczna firm cechuje gwarancja naprawy, jakość, szybkość i optymalna cena, ponieważ wysoko zawieszamy sobie poprzeczkę. Dodatkowo wykonujemy monitoring przeprowadzonych napraw.

Bezpieczeństwo sieci

W ramach obsługi informatycznej firm (usług NG Solutions) wchodzi również zapewnienie bezpieczeństwa sieci firmowych. Robimy to dzięki zintegrowanemu systemowi ochrony, który uwzględnia kompleksową kontrolę sieci i aplikacji, rozpoznaje, a następnie blokuje wykryte zagrożenia. Ponadto nasz system wykrywa i automatycznie usuwa błędy w kodzie HTML.

Bezpieczeństwo sieci zapewniają:  

Firewall, System IPS, Serwer VPN, Quality of Service, Load Balancing, Skaner Sieci, SEISMO Autoryzacja, Antywirus, Filtr URL, Monitoring sieci.

Wdrażamy i utrzymujemy polityki bezpieczeństwa. Tworzymy procedury backupu i bezpieczeństwa bądź opiekujemy się już istniejącymi politykami bezpieczeństwa