Kontakt Gdańsk

Spotkajmy się w jednym z naszych oddziałów!

Gdańsk ngsolutions o firmie

NGsolutions Sp. z.o.o.

Telefon:
Gdańsk, Sopot, Gdynia: 58 380 16 96
(Trójmiasto)
E-mail:
biuro@ngsolutions.pl

 

  Napisz do nas

   
   

  Obsługa informatyczna Gdańsk

  Firma NGSolutions stworzona została z myślą o świadczeniu najwyższej jakości usług IT i wprowadzeniu ich na polski rynek. Jakość, rzetelność i profesjonalizm to zasady, które cechują nasz outsourcing it. Wyróżnia nas duże doświadczenie na rynku IT, w branży obsługi informatycznej działamy aktywnie już od 2005 roku. Od tamtego czasu technologia ciągle idzie naprzód, jednak nasi fachowcy na bieżąco szkoleni są z nowych zagadnień i nie jest obcy im żaden problem, nasz outsourcing it oraz  it obsługa informatyczna firm zawsze stoi na najwyższym poziomie. Swoje kompetencje potwierdzone są licznymi certyfikatami i pozytywnymi opiniami wśród klientów na temat naszego outsourcingu it. Nasza opieka informatyczna cechuje się bezpieczeństwem w każdym calu, jedną z naszych głównych usług jest ochrona danych osobowych RODO. Bardzo ważne dla nas jest, aby klient współpracując z nami miał poczucie bezpieczeństwa a nasza kompleksowa obsługa informatyczna była wykonana jak najlepiej. Nasza opieka informatyczna zawiera szeroki wachlarz usług w Gdańsku, ale również w całym trójmieście czyli Gdańsk, Gdynia, Sopot. Oferujemy między innymi wybór sprzętu i oprogramowania, stały monitoring serwerów łącznie z instalacją i konfiguracją a także błyskawiczne reakcje na usterki oprogramowania oraz sprzętu. Naszą ofertę usług IT kierujemy do małych, średnich jak i dużych firm na terenie trójmiasta. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą w pełni skupiać się na realizacji swoich celów i realizacji planów, nie martwiąc się przy tym o opiekę informatyczna. Nasza obsługa informatyczna oraz outsourcing it pomoże firmom w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. 

  Obsługa IT Trójmiasto

  Nasza firma charakteryzuje się szybką dynamiką rozwoju. Główny oddział znajduje się w Warszawie, jednak usługi informatyczne realizujemy na terytorium całego kraju, między innymi w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Nasza opieka informatyczna zawiera helpdesk, gwarantujemy czas szybkiej reakcji dla każdej usterki, zarówno dla serwerów jak i komputerów stacjonarnych czy laptopów maksymalny czas wynosi 1-2h. Oferujemy opiekę informatyczną w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i absolutnie nie jest wymagana wizyta w naszym głównym oddziale w celu ustalenia warunków współpracy. W obecnych czasach posiadamy dostęp do wielu komunikatorów, które umożliwią kontakt w temacie outsourcingu it. Można skorzystać z telefonu czy adresu e-mail aby zorientować się, jak może wyglądać współpraca. Nasze usługi informatyczne zawsze wykonywane są na najwyższym możliwym poziomie. Przy pierwszym kontakcie z klientem przeprowadzamy dokładną analizę, dzięki czemu łatwiej nam dostosować swoją ofertę do potrzeb klienta. Pozwala nam to na zaprezentowanie wielu wariantów w celu wybrania najlepszych rozwiązań. Świadczymy usługi informatyczne na terenie całego trójmiasta więc jeżeli Twoja firma znajduje się w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie może wybrać naszą firmę informatyczną, z przyjemnością pomożemy rozwiązać każdy problem związany z działem IT. W celu rozwiązania problemu zaproponować możemy zdalne połączenie z komputerem lub pomoc telefoniczną. W przypadkach, które wymagają specjalistycznej naprawy wysyłamy swojego pracownika na miejsce. Nie istnieją dla nas bariery. Jeśli szukasz obsługi informatycznej w Gdańsku, lub na terenie trójmiasta zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Wśród naszych usług IT znajdują się:

  • administrację systemu IT w ramach programu RODOREADY,
  • serwisowanie i administrowanie serwerami oraz sieci komputerowe
  • obsługa oraz instalacja dodatków do poczty Outlook,
  • zakładanie haseł na załączniki poczty,
  • automatyczne dodawanie załączników outlook,
  • naprawa sprzętu komputerowego,
  • wdrożenia active directory,
  • migracja exchange 2010, 2013, 2016 oraz 2019,
  • wdrożenie Active Directory (AD)

  Poszukujesz firmy informatycznej w trójmieście, która zapewni opiekę informatyczną i pomoże w administracji serwerów lub usprawni działanie poczty? Potrzebujesz outsourcingu it, który zapewni ciągłość pracy sieci a w przypadku awarii można liczyć na błyskawiczną obsługę informatyczną? Nasza pomoc dotrze tam gdzie potrzeba. Jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z nami w celu ustalenia problemów i warunków współpracy. Na pewno uda nam się znaleźć najlepsze rozwiązania, z których klient będzie zadowolony oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Zależy nam, aby firma, z którą współpracujemy była zadowolona z usług informatycznych które wykonujemy. Powyżej znajduje się formularz kontaktowy, którego można użyć do kontaktu. Każde zgłoszenie analizujemy tak szybko jak to możliwe. Zachęcamy do kontaktu!