Kontakt Łódź

Spotkajmy się w jednym z naszych oddziałów!

Łódź ngsolutions o firmie

NGsolutions Sp. z.o.o.

Telefon:
Łódź: 535 504 524
i okolice do 50 km.
E-mail:
biuro@ngsolutions.pl

 

  Napisz do nas

   
   

  Obsługa informatyczna Łódź

  Nasza firma wprowadza na polski rynek usługi takie jak obsługa informatyczna firm, które są jakości europejskiej. Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo i niezawodność. Posiadamy duże doświadczenie, swoje usługi IT prowadzimy już od 16 lat co wyróżnia wśród konkurentów w branży. Naszym atutem jest zgrany zespół, złożony ze samych specjalistów w swojej dziedzinie co potwierdzają liczne certyfikaty oraz uznanie wśród klientów. Dla nas nie istnieją problemy, z którymi nie damy rady się zmierzyć. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdym momencie, świadczymy usługi IT nawet 24/7/365 co jest bez wątpienia wyróżniającym się aspektem na tle konkurencji. Nasz klient musi mieć poczucie bezpieczeństwa powierzając swoją infrastrukturę IT w nasze ręce. Nasze usługi IT kierujemy zarówno do małych i średnich firm jak i dużych przedsiębiorstw. W związku z tym każda firma, która chce się skupić głównie na realizacji własnych planów i celów, nie martwiąc się przy tym o obsługę informatyczną, może zgłosić się do firmy informatycznej takiej jak nasza.

  Usługi informatyczne Łódź

  NGSolutions należy do prężnie rozwijających się firm w branży IT. Nie ograniczamy się do działań na jednym terenie, nasze usługi kierowane są na cały kraj. Naszą specjalnością jest obsługa it oraz outsourcing it. Zajmujemy się także obsługą informatyczną w Łodzi. Oferujemy pomoc zdalną i gwarancję szybkiego czasu reakcji, który wynosi do 1-2 h dla komputerów stacjonarnych i laptopów oraz do 1 h jeżeli mowa o serwerach i urządzeniach krytycznych. Aby skorzystać z usług IT Łódź nie jest wymagana wizyta w naszej siedzibie. Wystarczy skontaktować się z nami wykorzystując jeden w wybranych kanałów komunikacji w celu ustalenia szczegółów współpracy. Dokładnie analizujemy potrzeby naszych klientów prezentując im szereg wariantów aby wybrać najlepsze rozwiązania dla bieżących oraz ewentualnych problemów. Nasza obsługa informatyczna może zostać uzyskana, poprzez zdalne połączenie z komputerem bądź rozmowę telefoniczną. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy problem da się rozwiązać w taki sposób, wtedy wysyłamy w miejsce pracy naszego specjalistę, który zapewni, że opieka informatyczna oraz outsourcing it będzie na najwyższym poziomie. Jeżeli Twoja firma szuka obsługi IT w Łodzi wystarczy się z nami skontaktować.

  W ramach naszego outsourcingu IT realizujemy takie usługi jak:

  • Serwis laptopów i komputerów stacjonarnych
  • Obsługa informatyczna firm
  • Usprawnienia Outlooka w postaci automatycznych załączników oraz ich szyfrowania
  • Ochrona danych osobowych
  • Wdrożenie oraz migracja MS Exchange
  • Wdrożenie usług katalogowych
  • Administracja serwerów Linux, Windows oraz Lotus Domino
  • Wirtualizacja serwerów

  Oprócz wyżej wymienionych świadczymy jeszcze wiele innych usług IT Łódź. Jeżeli potrzebujesz kogoś, kto sprawnie obsłuży Twoją infrastrukturę IT na terenie Łodzi zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi specjaliści są do Państwa usług i dotrą tam gdzie będzie trzeba, aby wykonać swoją pracę, jaką jest obsługa informatyczna. Zanim zaczniemy współpracę, przeprowadzamy dokładną analizę problemów klienta oraz przedstawiamy szereg rozwiązań, które będą elastyczne do potrzeb. Nasza kadra poradzi sobie z każdym problemem. Najważniejsze, aby klient czuł się bezpieczny powierzając nam obsługę informatyczną i był zadowolony ze współpracy. Swoje usługi informatyczne wykonujemy zawsze rzetelnie, zachowując przy tym pełen profesjonalizm.

  Powyżej znajduje się formularz kontaktowy, który służy do kontaktu z nami. Zachęcamy zapoznać się z naszą ofertą oraz skontaktować się w celu nawiązania współpracy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej obsługi informatycznej!

  5/5 - (10 votes)