Kontakt Katowice

Spotkajmy się w jednym z naszych oddziałów!

Katowice ngsolutions o firmie

NGsolutions Sp. z.o.o.

Telefon:
Katowice: 535 504 524
i okolice do 50 km.
( Sosnowiec, Mysłowice, Ruda Śląska,
Tychy, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Zabrze)
E-mail:
biuro@ngsolutions.pl

obsluga informatyczna firm katowice

  Napisz do nas

   
   
   

  Obsługa informatyczna Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Ruda Śląska,
  Tychy, Dąbrowa Górnicza.

  Firma NGsolutions Sp. z.o.o powstała z myślą o wprowadzeniu na rynek polski usług IT najwyższej jakości. Nasza obsługa informatyczna stawia przede wszystkim na dobrej jakości outsourcing IT Katowice, bezpieczeństwo i niezawodność. Na rynku outsourcingu wyróżnia nas duże doświadczenie, działamy w branży już od 2005 roku. Nasz zespół składa się z profesjonalistów co potwierdzone jest pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów na temat naszej obsługi informatycznej oraz certyfikatami. Dla nas najważniejsze jest to, aby klient czuł się bezpiecznie powierzając obsługę systemów informatycznych specjalistom z branży IT. Świadczymy szeroki pakiet usług, nasza obsługa IT zaczyna się na wyborze oprogramowania i sprzętu, poprzez instalację, konfigurację, utrzymanie i stały monitoring, kończąc na szybkiej reakcji na usterki sprzętu i oprogramowania. Swoją ofertę kierujemy dla firm, które pragną skupić się w pełni na rozwijaniu swojej działalności nie martwiąc się o wsparcie informatyczne na każdym kroku. Dla wszystkich firm obsługa informatyczna jest dla nas równie ważna. 

  Usługi informatyczne Sosnowiec

  Nasz firma rozwija się niezwykle dynamicznie. Posiadamy swoje oddziały na terenie całego kraju, między innymi w Katowicach. Zajmujemy się świadczeniem usług informatycznych na terenie Katowic i aglomeracji śląskiej. Oferujemy pomoc zdalną i gwarantujemy szybki czas reakcji. Dla serwerów i urządzeń krytycznych do 1h, dla laptopów i komputerów stacjonarnych czas reakcji do 1-2h. Wykonujemy outsourcing it w Sosnowcu, nie jest konieczna wizyta w naszym oddziale. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami drogą telefoniczną lub mailową w celu omówienia szczegółów współpracy. Nasza obsługa informatyczna katowice skierowana jest do małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Analizujemy potrzeby klientów oraz prezentujemy szereg wariantów aby znaleźć najlepsze rozwiązanie a nasza obsługa informatyczna zadowoliła każdego. Oferujemy nasze usługi informatyczne również w Rudzie Śląskiej i Tychach. Pomocy udzielamy poprzez zdalną komunikację z komputerem, przez rozmowę telefoniczną bądź oddelegowaniem naszego specjalisty do miejsca Pańskiej firmy lub pracy. Jeżeli więc Wasza firma, która znajduje się w Tychach potrzebuje usług informatycznych wystarczy się z nami skontaktować. Nasza obsługa informatyczna firm jest zawsze do Waszej dyspozycji. 

  Najczęściej świadczone usługi IT Katowice:

  • problem z serwerami, pocztą,
  • helpdesk dla firm,
  • konfiguracja sieci LAN, oprogramowania, sprzętu komputerowego,
  • problem z siecią komputerową – brak Internetu, połączenia między komputerami, drukarkami itd.
  • wirusy lub złośliwe oprogramowanie na komputerze lub laptopie,
  • wdrożenia i migracja MS Exchange
  • awarie sprzętu komputerowego – nie włącza się lub resetuje komputer,

  Twoja IT firma potrzebuje pomocy na terenie Katowic czy Sosnowca? Z naszego outsourcingu it oraz infrastruktury it skorzystasz na całym Śląsku. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w siedzibie firmy, daj znać jak możemy Wam pomóc. Analizujemy dokładnie każde zgłoszenie oraz przedstawiamy szereg możliwości tak aby najlepiej dopasować naszą ofertę do potrzeb klienta. Nikogo nie zostawimy bez pomocy, zarówno w Katowicach, Rudzie Śląskiej, Tychach czy Sosnowcu jak i na terenie całej aglomeracji śląskiej. Poniżej zamieszczamy kontakt do nas, mogą Państwo zadzwonić, skontaktować się poprzez email lub użyć formularza kontaktowego podając swoje dane oraz opisując problem. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe. Chcesz poprawić swoje systemy informatyczne oraz infrastrukturę informatyczną a także zadbać o obniżenie kosztów? Nasza it obsługa spełni wszystkie potrzeby klienta korzystając z najnowszych technologii informatycznych. Zachęcamy do kontaktu. 

   

  3.6/5 - (252 votes)