Kontakt Wrocław

Spotkajmy się w jednym z naszych oddziałów!

Wrocław ngsolutions o firmie

NGsolutions Sp. z.o.o.

Telefon:
Wrocław: 71 307 04 68

E-mail:
biuro@ngsolutions.pl

 

  Napisz do nas

   

  Informatyczna obsługa firm Wrocław

  Naszym celem było wprowadzenie europejskiej jakości usług IT na rynek polski. Cechuje nas rzetelność, zaangażowanie oraz niezawodność. Prowadzimy działalność od 2005 roku, w związku z czym posiadamy bardzo duże doświadczenie w świadczeniu usług informatycznych co wyróżnia nas na rynku IT. Atutem naszej obsługi informatycznej jest kadra, złożona z samych specjalistów. Liczne certyfikaty oraz pozytywne opinie naszych klientów to potwierdzają. Dla naszych informatyków nie istnieją problemy, których nie da się rozwiązać. Nasza dyspozycyjność to kolejny plus, usługi realizujemy nawet w trybie 7/24/365 co zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji. Bardzo ważne jest dla nas, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie powierzając w nasze ręce swoją infrastrukturę IT. Usługi kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw jak i dużych firm. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wachlarz usług, zawsze staramy się dopasować do potrzeb klienta. Jeżeli Twoja firma pragnie skupić całą uwagę na rozwój i realizację swoich celów, nie martwiąc się przy tym obsługą informatyczną może zgłosić się do nas, z przyjemnością pomożemy.

  Usługi HelpDesk Wrocław

  Naszą firmę cechuje niezwykle dynamiczny rozwój. Nasze usługi zaczynają docierać na cały kraj, nie ograniczamy się do pierwotnej lokalizacji, czyli wyłącznie usługi IT w Warszawie. Zajmujemy się świadczeniem obsługi informatycznej również na terenie Wrocławia. W naszej ofercie można znaleźć helpdesk, który reaguje błyskawicznie na każde zgłoszenie. Nie jest wymagana wizyta w naszym biurze aby rozpocząć współpracę. Wystarczy skontaktować się z nami w wybrany sposób. Przeanalizujemy dokładnie sytuację, przedstawimy szereg rozwiązań i postaramy się wybrać takie, które będą odpowiadały klientowi w 100%. Nasze usługi przeprowadzamy wykorzystując zdalne połączenie z komputerem bądź poprzez rozmowę telefoniczną jeżeli problem jest stosunkowo prosty do naprawy. W przypadku bardziej zaawansowanych usterek bądź wybranych usług, których nie da się wykonać poprzez wyżej wymienione sposoby, na miejsce wysyłamy jednego z naszych specjalistów. Jeżeli szukasz firmy zewnętrznej, która wykona usługi informatyczne na terenie Wrocławia, wystarczy kontakt z nami.

  Do najczęściej wybieranych usług wśród klientów należą:

  • Administracja serwerami Windows oraz Linux
  • Pomoc w instalacji oprogramowania oraz konfiguracja nowego sprzętu
  • Tworzenie dedykowanych rozwiązań
  • Doradztwo i konsultacje techniczne
  • Usuwanie różnego rodzaju usterek sprzętu i oprogramowania
  • Wdrażanie i migracje systemów
  • Wzdrażanie dodatków do poczty Outlook, które ułatwią pracę
  • Ochrona danych osobowych RODO

  Twoja firma nie posiada własnego informatyka, lub nie posiada on na tyle obszernej wiedzy, aby poradzić sobie z bieżącymi problemami? Nie jest to problemem, po to właśnie powstały firmy outsourcingowe. Jeżeli potrzebujesz opieki informatycznej we Wrocławiu prosimy o kontakt z nami. Przeanalizujemy Twoje zgłoszenie i odezwiemy się w możliwie jak najkrótszym czasie. Każdy klient jest dla nas równie ważny, do każdego podchodzimy indywidualnie. Warto dodać, że outsourcing IT to świetne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy. Zaoszczędzi to kosztów i nerwów, jesteśmy do dyspozycji 24/7, nie musisz się martwić urlopem własnego informatyka, który może doprowadzić do poważnych zachwiań działania infrastruktury IT w Twojej firmie. Jeżeli potrzebujesz fachowej obsługi IT skontaktuj się z nami. Zapraszamy do kontaktu!