Kontakt Wrocław

Spotkajmy się w jednym z naszych oddziałów!

Wrocław ngsolutions o firmie

NGsolutions Sp. z.o.o.

Telefon:
Wrocław: 71 307 04 68
i okolice do 30 km
E-mail:
biuro@ngsolutions.pl

obsluga informatyczna firm wroclaw

  Napisz do nas

   

  Informatyczna obsługa firm Wrocław

  Naszym celem było wprowadzenie europejskiej jakości usług IT na rynek polski. Cechuje nas rzetelność, zaangażowanie oraz niezawodność. Prowadzimy działalność od 2005 roku, w związku z czym posiadamy bardzo duże doświadczenie w świadczeniu usług informatycznych co wyróżnia nas na rynku IT. Atutem naszej obsługi informatycznej jest kadra, złożona z samych specjalistów. Liczne certyfikaty oraz pozytywne opinie naszych klientów to potwierdzają. Dla naszych informatyków nie istnieją problemy, których nie da się rozwiązać. Nasza dyspozycyjność to kolejny plus, usługi realizujemy nawet w trybie 7/24/365 co zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji. Bardzo ważne jest dla nas, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie powierzając w nasze ręce swoją infrastrukturę IT. Usługi kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw jak i dużych firm. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wachlarz usług, zawsze staramy się dopasować do potrzeb klienta. Jeżeli Twoja firma pragnie skupić całą uwagę na rozwój i realizację swoich celów, nie martwiąc się przy tym obsługą informatyczną może zgłosić się do nas, z przyjemnością pomożemy.

  Usługi HelpDesk Wrocław

  Naszą firmę cechuje niezwykle dynamiczny rozwój. Nasze usługi zaczynają docierać na cały kraj, nie ograniczamy się do pierwotnej lokalizacji, czyli wyłącznie usługi IT w Warszawie. Zajmujemy się świadczeniem obsługi informatycznej również na terenie Wrocławia. W naszej ofercie można znaleźć helpdesk, który reaguje błyskawicznie na każde zgłoszenie. Nie jest wymagana wizyta w naszym biurze aby rozpocząć współpracę. Wystarczy skontaktować się z nami w wybrany sposób. Przeanalizujemy dokładnie sytuację, przedstawimy szereg rozwiązań i postaramy się wybrać takie, które będą odpowiadały klientowi w 100%. Nasze usługi przeprowadzamy wykorzystując zdalne połączenie z komputerem bądź poprzez rozmowę telefoniczną jeżeli problem jest stosunkowo prosty do naprawy. W przypadku bardziej zaawansowanych usterek bądź wybranych usług, których nie da się wykonać poprzez wyżej wymienione sposoby, na miejsce wysyłamy jednego z naszych specjalistów. Jeżeli szukasz firmy zewnętrznej, która wykona usługi informatyczne na terenie Wrocławia, wystarczy kontakt z nami.

  Do najczęściej wybieranych usług wśród klientów należą:

  • Administracja serwerami Windows oraz Linux
  • Pomoc w instalacji oprogramowania oraz konfiguracja nowego sprzętu
  • Tworzenie dedykowanych rozwiązań
  • Doradztwo i konsultacje techniczne
  • Usuwanie różnego rodzaju usterek sprzętu i oprogramowania
  • Wdrażanie i migracje systemów
  • Wzdrażanie dodatków do poczty Outlook, które ułatwią pracę
  • Ochrona danych osobowych RODO

  Twoja firma nie posiada własnego informatyka, lub nie posiada on na tyle obszernej wiedzy, aby poradzić sobie z bieżącymi problemami? Nie jest to problemem, po to właśnie powstały firmy outsourcingowe. Jeżeli potrzebujesz opieki informatycznej we Wrocławiu prosimy o kontakt z nami. Przeanalizujemy Twoje zgłoszenie i odezwiemy się w możliwie jak najkrótszym czasie. Każdy klient jest dla nas równie ważny, do każdego podchodzimy indywidualnie. Warto dodać, że outsourcing IT to świetne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy. Zaoszczędzi to kosztów i nerwów, jesteśmy do dyspozycji 24/7, nie musisz się martwić urlopem własnego informatyka, który może doprowadzić do poważnych zachwiań działania infrastruktury IT w Twojej firmie. Jeżeli potrzebujesz fachowej obsługi IT skontaktuj się z nami. Zapraszamy do kontaktu!

  Outsourcing IT Wrocław 

  Profesjonalne usługi informatyczne zapewnią nie tylko kompleksową obsługę techniczną, ale także wielopoziomowe wsparcie i doradztwo doświadczonych specjalistów.  Wykwalifikowana firma IT Wrocław w kompetentny sposób zadba o bezpieczeństwo i integralność danych w firmie. Specjalistyczny outsourcing informatyczny wesprze Twoją działalność, dostarczając rozwiązań, które zwiększą efektywność i wydajność wszystkich sektorów przedsiębiorstwa.  

  Sprawdzona firma informatyczna we Wrocławiu 

  Postaw na doświadczenie i rzetelną obsługę. Skontaktuj się z nami, by poznać ofertę, indywidualnie dostosowaną do potrzeb Twojej firmy. Wiemy, że każda działalność jest inna i ma własne technologiczne wymagania, dlatego jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do oczekiwań naszych Klientów.

   

  5/5 - (17 votes)