Funkcjonalność Outlook, na którą nie wpadł nawet Bill Gates

porady informatyczne
notatki w outlook

Ile razy zdarzyło Ci się otrzymać dokument w załączniku wiadomości mailowej bez tytułu oraz dalszych informacji? Na początku pamiętasz, czego dotyczy, ale gdy wracasz do niego po czasie, nie możesz sobie przypomnieć co miałeś zrobić z tym dokumentem lub czego dotyczył. Mamy dla Ciebie rozwiązanie tej trudnej sytuacji! Zobacz jak szybko jesteś w stanie dodać odpowiednie informacje, aby o nich nie zapomnieć.

Notatka jest dobra na wszystko!

Robienie notatek związanych z zadaniami, ważnymi treściami to działanie, które zna każdy bez względu na to, czy dotyczy życia zawodowego, czy prywatnego. Papierowe notatki mogą bardzo szybko się zgubić, jeśli nie prowadzisz odpowiedniego systemu ich gromadzenia i archiwizacji. Natomiast, notatki online wymagają od Ciebie założenia w dodatkowym systemie, który umożliwia Ci zarządzanie notatkami i zadaniami. A co jeśli istnieje prostszy sposób, który może ograniczyć twój czas i pieniądze? Sprawdź nowe rozwiązanie, które wpłynie na wzrost zadowolenia z pracy.

Notatki w Outlooku – czy to możliwe? 

W łatwy i bezpieczny sposób możesz gromadzić notatki za pomocą skrzynki mailowej Outlook. Wystarczy posiadać odpowiednie dodatki, które pozwolą Ci na lepsze zarządzanie informacjami w obrębie twojego maila oraz wiadomości, które otrzymujesz. Firma NG Solutions dostarcza kompleksowe usługi informatyczne dla twojej firmy, dzięki czemu jesteś w stanie zaoszczędzić czas pracownika z tematów operacyjnych i przeznaczyć je na te strategiczne. Jednym z narzędzi, jakie znajdują się w ofercie firmy jest dodatek do Outlooka, który umożliwia tworzenie notatek w wiadomościach mailowych. Dzięki temu rozwiązaniu już nigdy nie będziesz zastanawiać się czego dotyczyła ta faktura, albo co powinieneś zrobić z tym dokumentem. Jest to bardzo efektywny sposób na zarządzanie własną skrzynką mailową oraz pomaga uporządkować system pracy. Dużą zaletą tego rozwiązania jest to, że nie potrzebujesz już dodatkowych systemów na gromadzenie notatek do wiadomości mailowych, ponieważ wszystko znajduje się w jednym miejscu.

Jak dodać notatkę do wiadomości mailowej w Outlook?

System dodawania notatek w Outlooku opracowany przez zespół NG Solution składa się z kilku bardzo prostych kroków:

1. Przejdź do narzędzia Outlook i przejdź do listy wszystkich wiadomości mailowych.

2. Następnie, prawym przyciskiem myszy wybierz wiadomość mailową, do której chcesz dodać notatkę.

3. Pojawi się lista aktywności, z której powinieneś wybrać “Dodaj notatkę”.

4. Po prawej stronie wyświetli się kolumna, do której możesz wpisać treść wiadomości.

5. Następnie wybierz przycisk “Zapisz”.

Za każdym razem, gdy przejdziesz do wiadomości mailowej, będziesz mieć podgląd na pozostawioną notatkę. Czy to nie jest proste rozwiązanie?

Zainwestowanie w dodatki do Outlooka mogą przynieść Ci wiele korzyści takich jak ograniczenie czasu poszukiwania informacji o wiadomościach, ale także ograniczenie kosztów związanych z zakupem systemu do rejestracji notatek. Sprawdź jakie możliwości może przynieść Ci współpraca z firmą NG Solutions i zainteresuj się profesjonalnymi rozwiązaniami dla twojego biznesu już dziś!

notatki outlook
Dodatek notatek Outlook – notatki
Oceń