Kompleksowa opieka informatyczna dla firm. Czym jest i do kogo jest skierowana?

opieka informatyczna
opieka informatyczna

Postęp techniczny sprawił, że wiele firm, tych mniejszych jak i większych, wraz z postępem czasu, stopniowo wprowadza cyfrowe rozwiązania w miejscu prowadzenia prac. Mają one wiele zalet a ich skuteczność, ułatwia pracę oraz rozwój nie tylko pracowników, ale i całej firmy, korzystnie wpływając na wydajność oraz zwiększenie zarobków. Nie da się ukryć, że za pomocą specjalistycznych czynności informatycznych, z łatwością można wypromować każdą stronę czy sklep oraz znajdującą się na niej treść, przedstawić najważniejsze informacje odnośnie pracy, jak i cenne wskazówki dla potencjalnych klientów. To jednak tylko kropla w morzu potrzeb, dlatego w trosce o najwyższą jakość obsługi klientów, oferujemy Państwu opiekę informatyczną.

Opieka informatyczna – czym ona jest i na czym polega? Czy warto skorzystać z tej funkcji oraz dla kogo jest ona przede wszystkim udostępniona? 

Opiekę informatyczna dla firm. Czym jest i dla kogo jest przeznaczona? 

W komputerowym świecie, dużą rolę odgrywa odpowiednie dobranie funkcji, aby całość była spójna i pomocna. Opieka informatyczna to nic innego, jak szereg różnego rodzaju działań z zakresu IT, która ma na celu właściwe funkcjonowanie komputerów i sieci w małych oraz dużych firmach. Usługa wykonywana jest przez doświadczonych informatyków, którzy dzięki swojemu doświadczeniu są w stanie, niemal od razu rozpocząć pracę, nad ulepszenie funkcjonowania firmy

Jakie czynności wchodzą w skład tak zwanej opieki informatycznej i kto sprawuje opiekę nad firmami? 

Doświadczony zespół informatyków, został stworzony na podstawie indywidualnych umiejętności, które przez lata odpracowywał. W chwili obecnej, zakres obowiązków jakie wchodzą w skład opieki informatycznej to sprawowanie należytej opieki nad sprzętami komputerowymi, które na co dzień wykorzystywane są podczas pracy firmy. Takie działania mają na celu właściwe funkcjonowanie oraz zapewnienie bezpieczeństwa podczas pracy, na przykład ochrona przed kradzieżą danych. Równie istotna jest monitorowanie oraz archiwizacja danych. Ma to na celu uporządkowanie poszczególnych dokumentów, zabezpieczenie ich oraz ewentualne wykrycie nieprawidłowości, które mogą doprowadzić do poważnej awarii uniemożliwiając dalszą pracę. 

Nasi eksperci, stale monitorują funkcjonowanie systemu, dlatego oferujemy naszym klientom opiekę zarówno nad sprzętem, jak i sieciami z którymi współpracują, na przykład Wi-Fi. Dbamy o przesył danych, usuwamy pojawiające się usterki, zabezpieczamy sieć przed włamaniami, stosując sprawdzone oraz skuteczne programy antywirusowe, posiadające licencję.Legalne środki ochrony, posiadają solidne zabezpieczenia, aby zabezpieczyć sprzęt przed wykradzeniem chociażby danych osobowych. Po ich wprowadzeniu, dbamy o regularne zabezpieczenie, poprzez zmiany dostępu oraz wykrywanie nieprawidłowości. Wsparcie w ramach ochrony antywirusowej odbywa się całodobowo. Czynności związane z wykrywaniem i usuwaniem pojawiających się błędów i zagrożeń, odbywają się pod bacznym okiem informatyka, dlatego firma może mieć gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie. 

Wśród zadań, jakie wchodzą w skład opieki informatycznej, z pewnością najistotniejszym działaniem jest tak zwany monitorowanie elementów struktury. Jest to proces dość skomplikowany, składający się z wielu zadań. Ich głównym celem jest wykrycie awarii, oraz podjęcie kroków w celu jej naprawy. 

Wsparcie techniczne dla firmy. Skuteczne metody kontaktu z działem informatycznym. 

Nasza firma stawia na dobro klientów, dlatego zdajemy sobie sprawę, że prócz zadań technicznych, istotny jest kontakt z klientem, dlatego oferujemy całodobowy serwis telefoniczny. W razie problemów z właściwym funkcjonowaniem, wystarczy skontaktować się z konsultantem, w celu oceny zdarzenia, oraz wprowadzenia odpowiedniego działania. Idąc z postępem technologicznym, prócz klasycznej infolinii, dla naszych klientów przygotowaliśmy prosty w funkcjonowaniu helpdesk. Jest to rodzaj czatu, za pomocą którego firmy mogą skontaktować się z informatykiem. Czat udostępniony jest całodobowo oraz obejmuje kilka języków, by rozmowa była uproszczona oraz szybko doprowadziła do rozwiązania powstałego problemu. 

Do kogo skierowana jest oferta opieki informatycznej? Czy każda firma może skorzystać z obsługi doświadczonej firmy? 

Wiele osób zastanawia się, czy prowadzą niewielka firmę, warto skorzystać z naszej usługi. Otóż jak najbardziej! Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą czy dużą firmę, możesz być narażony na ataki hakerskie, kradzież danych osobowych lub zajęcie sprzętów, za pośrednictwem szpiegowskich aplikacji. Wystarczy nieuwaga lub prosty do złamania szyfr, by każde dane oraz praca została utracona. Dzięki naszej opiece, zyskujecie Państwo przede wszystkim bezpieczeństwo. Nie tylko będziemy monitorować stan urządzeń i sieci, ale również zajmiemy się regularnym kontrolowaniem technicznym, szkoleniami oraz pomocą w celu rozwiązania problemów. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, opracowaliśmy proste techniki umożliwiające klientom zapoznanie się z prawidłowym funkcjonowaniem serwisów, pracą z udziałem wielu programów i platform, umożliwiających rozwój firmy. Prowadzimy szkolenia na temat poruszania się nie tylko na urządzeniach ale i w sieci, by zapobiec ryzyko awarii. 

Nasze działania, ułatwiają zmianę oprogramowania, wdrażanie nowych, skutecznych technologii, zmniejszenie kosztów napraw oraz rozwoju. Jako klient decydujący się na nasze usługi, uzyskujecie Państwo nieograniczone wsparcie ekspertów całodobowo, bez absolutnie żadnych ograniczeń. Wystarczy zgłosić powstały problem za pomocą połączenia telefonicznego lub helpdesku a my zbadamy i naprawimy problem. 

W zależności od potrzeby, oferujemy pomoc na odległość, jak i stacjonarnie. W takim przypadku nasz pracownik odwiedzi placówkę w celu naprawy usterki oraz przeszkolenia pracowników, dlatego tak wiele firm decyduje się na skorzystanie z naszych usług. 

Największe zalety zastosowania opieki informatycznej w firmie.Sprawdź, dlaczego warto wybrać pewną firmę, o silnej pozycji na rynku.

Z pewnością zastanawiasz się, dlaczego wybrać firmę zewnętrzną, która ma sprawować opiekę nad prawidłowym funkcjonowaniem firmy. Korzystanie z firmy zewnętrznej ma wiele zalet. Jedną z nich jest koszt usługi. Opłata abonamentu jest zdecydowanie tańszym rozwiązaniem, niż zatrudnienie kilku pracowników, którzy odpowiadaliby za bezpieczeństwo oraz prawidłowe funkcjonowanie IT w firmie. Nasz zespół, oferuje nie tylko usługi w rozsądnej cenie, ale jest bardzo elastyczny. Co to oznacza? Sprawiamy opiekę nad swoimi klientami całodobowo. Oferujemy rozwiązania zdalnie, poprzez kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem czatu, a gdy sytuacja tego wymaga, naprawiamy też błędy i usterki stacjonarnie, wprowadzamy szkolenia z zakresu właściwej obsługi oraz zajmujemy się wprowadzaniem najnowszych rozwiązań, mających na celu poprawę funkcjonowania komputerów i sieci, na której pracują urządzenia firmowe. Jesteśmy elastyczni co sprawia, że dopasowujemy się do potrzeb klientów, a wykonanie pracy jest dla nas priorytetem. Jako firma, nie musisz martwić się też o niezbędny do przeprowadzenia prac sprzęt. Wieloletnia praca i doświadczenie naszych ekspertów sprawiła, że posiadamy własne, wysokiej jakości materiały, niezbędne do wykonania pracy informatycznej. Są to liczne komputery, zasilacze, ale i odpowiednie programy i oprogramowania. 

Jaki jest zakres wykonywanej przez nas pracy? 

Siedziba naszej firmy mieści się w wielu dużych miasta, dlatego z łatwością jesteśmy do Państwa dyspozycyjności. W razie potrzeby, oferujemy naszym klientom dojazd do siedziby firmy, jeśli istnieje taka potrzeba. W takiej sytuacji, wraz z właścicielem firmy, ustalany jest dogodny termin przeprowadzenia prac, jeśli mają one odbyć się stacjonarnie. W przypadku prac zdalnych, oferowane są one całodobowo a pierwsze kroki, odbywają się już kilka minut po zgłoszeniu problemu technicznego do naszego działu. 

W trosce o wysoką jakość obsługi klientów, oferujemy szeroki zakres prac, mający na celu prawidłowe funkcjonowanie urządzeń firmowych oraz sieci, na której oparte są prace. Regularnie monitorujemy zapory, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa, oraz zapobieganie włamaniom i atakom hakerskim. 

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszej usługi? Świetnie się składa. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami a my przedstawimy wszystkie oferty, jakie posiadamy dla naszych klientów. Wyjaśnimy, na czym polega nasza praca, jak wprowadzane są nasze usługi, by nie narażać firmy na straty, zwłaszcza finansowe, ile zajmuje wdrożenie zmian oraz ustalimy wszelkie szkolenia, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dzięki elastyczności, jaką oferujemy, nie musicie Państwo przepłacać za usługę. Dopasujemy pakiet do indywidualnych potrzeb, aby nie narażać firmy na niepotrzebne straty finansowe. 

Klienci którzy zdecydowali się na korzystanie z naszych usług podkreślają, że jesteśmy firmą rzetelną, solidną, szybko działającą, posiadająca ogromne zaplecze sprzętu i wiedzy, która ułatwia nam szybkie podjęcie pracy, nawet gdy odbywa się ona pod presją czasu. Pracujemy na najnowszych oprogramowaniach, dlatego dajemy gwarancję najwyższej jakości, oraz najlepsza, jaka w chwili obecnej jest na rynku ochronę, przed kradzieżą danych lub włamaniem na dyski. Oferowane przez nas zabezpieczenia są skuteczne, często aktualizowane, by nie dopuścić do awarii w firmie. Już na tym etapie widać, jak wiele mamy do zaoferowania, dlatego wyróżnia nas to na tle innych firm, oferujących opiekę informatyczną dla małych, średnich i dużych firm. 

Należy pamiętać, że nasze usługi realizujemy w kraju! Wynika to przede wszystkim z dyspozycyjności naszych ekspertów. W przypadku wdrożenia zmian lub awarii, chcemy aby nasi klienci uzyskali należytą pomoc niezwłocznie, dlatego opieramy się na pracach przeprowadzonych na terenie Polski. Nie zwalnia nas to jednak z należytej opieki, dlatego nasi konsultanci operują kilkoma językami, aby odpowiednio określić powód awarii, oraz niezwłocznie zlecić odpowiednie prace, mające na celu jej naprawę. 

Oceń