Kontakt Gdańsk

Spotkajmy się w jednym z naszych oddziałów!

Gdańsk ngsolutions o firmie

NGsolutions Sp. z.o.o.

Telefon:
Gdańsk, Sopot, Gdynia: 58 380 16 96 a
(Trójmiasto i okolice do 30 km)
E-mail:
biuro@ngsolutions.pl

obsluga informatyczna firm Gdansk

  Napisz do nas

   
   

  Obsługa informatyczna Gdańsk

  Firma NGSolutions stworzona została z myślą o świadczeniu najwyższej jakości usług IT i wprowadzeniu ich na polski rynek. Jakość, rzetelność i profesjonalizm to zasady, które cechują nasz outsourcing it. Wyróżnia nas duże doświadczenie na rynku IT, w branży obsługi informatycznej działamy aktywnie już od 2005 roku. Od tamtego czasu technologia ciągle idzie naprzód, jednak nasi fachowcy na bieżąco szkoleni są z nowych zagadnień i nie jest obcy im żaden problem, nasz outsourcing it oraz  it obsługa informatyczna firm zawsze stoi na najwyższym poziomie. Swoje kompetencje potwierdzone są licznymi certyfikatami i pozytywnymi opiniami wśród klientów na temat naszego outsourcingu it. Nasza opieka informatyczna cechuje się bezpieczeństwem w każdym calu, jedną z naszych głównych usług jest ochrona danych osobowych RODO. Bardzo ważne dla nas jest, aby klient współpracując z nami miał poczucie bezpieczeństwa a nasza kompleksowa obsługa informatyczna była wykonana jak najlepiej. Nasza opieka informatyczna zawiera szeroki wachlarz usług w Gdańsku, ale również w całym trójmieście czyli Gdańsk, Gdynia, Sopot. Oferujemy między innymi wybór sprzętu i oprogramowania, stały monitoring serwerów łącznie z instalacją i konfiguracją a także błyskawiczne reakcje na usterki oprogramowania oraz sprzętu. Naszą ofertę usług IT kierujemy do małych, średnich jak i dużych firm na terenie trójmiasta. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą w pełni skupiać się na realizacji swoich celów i realizacji planów, nie martwiąc się przy tym o opiekę informatyczna. Nasza obsługa informatyczna oraz outsourcing it pomoże firmom w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. 

  Obsługa IT Trójmiasto

  Nasza firma charakteryzuje się szybką dynamiką rozwoju. Główny oddział znajduje się w Warszawie, jednak usługi informatyczne realizujemy na terytorium całego kraju, między innymi w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Nasza opieka informatyczna zawiera helpdesk, gwarantujemy czas szybkiej reakcji dla każdej usterki, zarówno dla serwerów jak i komputerów stacjonarnych czy laptopów maksymalny czas wynosi 1-2h. Oferujemy opiekę informatyczną w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i absolutnie nie jest wymagana wizyta w naszym głównym oddziale w celu ustalenia warunków współpracy. W obecnych czasach posiadamy dostęp do wielu komunikatorów, które umożliwią kontakt w temacie outsourcingu it. Można skorzystać z telefonu czy adresu e-mail aby zorientować się, jak może wyglądać współpraca. Nasze usługi informatyczne zawsze wykonywane są na najwyższym możliwym poziomie. Przy pierwszym kontakcie z klientem przeprowadzamy dokładną analizę, dzięki czemu łatwiej nam dostosować swoją ofertę do potrzeb klienta. Pozwala nam to na zaprezentowanie wielu wariantów w celu wybrania najlepszych rozwiązań. Świadczymy usługi informatyczne na terenie całego trójmiasta więc jeżeli Twoja firma znajduje się w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie może wybrać naszą firmę informatyczną, z przyjemnością pomożemy rozwiązać każdy problem związany z działem IT. W celu rozwiązania problemu zaproponować możemy zdalne połączenie z komputerem lub pomoc telefoniczną. W przypadkach, które wymagają specjalistycznej naprawy wysyłamy swojego pracownika na miejsce. Nie istnieją dla nas bariery. Jeśli szukasz obsługi informatycznej w Gdańsku, lub na terenie trójmiasta zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Wśród naszych usług IT znajdują się:

  • administrację systemu IT w ramach programu RODOREADY,
  • serwisowanie i administrowanie serwerami oraz sieci komputerowe
  • obsługa oraz instalacja dodatków do poczty Outlook,
  • zakładanie haseł na załączniki poczty,
  • automatyczne dodawanie załączników outlook,
  • naprawa sprzętu komputerowego,
  • wdrożenia active directory,
  • migracja exchange 2010, 2013, 2016 oraz 2019,
  • wdrożenie Active Directory (AD)

  Poszukujesz firmy informatycznej w trójmieście, która zapewni opiekę informatyczną i pomoże w administracji serwerów lub usprawni działanie poczty? Potrzebujesz outsourcingu it, który zapewni ciągłość pracy sieci a w przypadku awarii można liczyć na błyskawiczną obsługę informatyczną? Nasza pomoc dotrze tam gdzie potrzeba. Jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z nami w celu ustalenia problemów i warunków współpracy. Na pewno uda nam się znaleźć najlepsze rozwiązania, z których klient będzie zadowolony oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Zależy nam, aby firma, z którą współpracujemy była zadowolona z usług informatycznych które wykonujemy. Powyżej znajduje się formularz kontaktowy, którego można użyć do kontaktu. Każde zgłoszenie analizujemy tak szybko jak to możliwe. Zachęcamy do kontaktu!

  Firma informatyczna w Gdańsku dbająca o potrzeby Klientów

  Zlecając obsługę techniczną naszej wyspecjalizowanej firmie informatycznej w Gdańsku, zapewnisz swojej działalności bezpieczeństwo na najwyższym możliwym poziomie. Zespół naszych profesjonalistów dostosuje i wdroży technologiczne rozwiązania, które zapewnią integralność Twoich danych firmowych. W przypadku wystąpienia wszelkich utrudnień w działaniu usług możesz liczyć na wielopoziomowe wsparcie naszych doświadczonych ekspertów IT. Wiemy, że każda działalność ma własne wymagania technologiczne, dlatego dostosowujemy nasze rozwiązania do potrzeb naszych Kontrahentów. Dzięki naszemu wsparciu możesz zwiększyć efektywność i wydajność swojej firmy.

  Outsourcing IT w Gdyni i Gdańsku

  Czego powinno się oczekiwać od sprawdzonej firmy informatycznej w Gdańsku i Gdyni? Przede wszystkim rzetelnego podejścia do oczekiwań obsługiwanego Kontrahenta. Kluczowe jest także wieloletnie doświadczenie, które gwarantuje bezawaryjną ciągłość i spójność działań. Kolejną istotną kwestią jest zapewnienie monitoringu nadzorującego wszelkie fluktuacje i zmiany w środowisku sieciowym, aby zapobiec powstawaniu nieprzewidzianych problemów. W przypadku ich wystąpienia konieczne jest natomiast błyskawiczne wsparcie diagnostyczne oraz zapewnienie kompetentnego zespołu, który zajmie się naprawą ewentualnej usterki. Podsumowując, profesjonalne usługi IT są współcześnie kluczowym czynnikiem, wspierającym efektywny rozwój Twojej firmy.

  5/5 - (8 votes)