Współpraca z NG Solutions

AKTUALNOŚCI
usługi informatyczne Warszawa

Każdy nowy klient jest dla nas wyjątkowy i traktowany indywidualnie. Na początku nawiązania współpracy staramy się określić jej zakres, potrzeby i cele, które chcemy osiągnąć, dopiero w późniejszym etapie planujemy ich przebieg i realizację.

Oferujemy klientom pakiet usług informatycznych:

– Wsparcie informatyczne dla Pracowników Twojej Firmy – helpdesk
– Serwisowanie i administrowanie serwerami -serwery bazodanowe, serwery pocztowe, maszyny wirtualne
– Instalację i konfigurację nowych serwerów
– Czas reakcji dla serwerów i urządzeń krytycznych do 1h
– Serwis komputerów stacjonarnych oraz laptopów
– Wdrożenie i utrzymanie polityk bezpieczeństwa
– Wdrożenie i utrzymanie polityk kopii bezpieczeństwa
– Czas reakcji dla komputerów i laptopów 2h
– Ticketowy system zgłaszania problemów
– Telefoniczny system zgłaszania problemów
– Możliwość dostarczenia sprzętu zastępczego.
– Możliwość stałego monitoringu pracy serwerów 24/7/365
– Doradztwo w zakresie doboru sprzętu i oprogramowania,
– Możliwość dokonywania zakupów nowego sprzętu.
– Umowy na okres 12 lub 24 miesiecy oraz umowy bezterminowe.

Na życzenie klientów wykonujemy również inne usługi według indywidualnego zapotrzebowania. Mając na uwadze specyfikę branży, nasi specjaliści p firmie ITodejmują wszelkie starania, aby w najkrótszym czasie wykonać wszelkie usługi związane z serwisem komputerów i obsługą informatyczną. Stawiamy nie tylko na czas reakcji, ale również na profesjonalne podejście, dzięki czemu mamy pewność, że każdy klient otrzymuje obsługę najwyższej jakości. W skład usług informatycznych, które oferujemy, wchodzi ustalenie przyczyny zaistniałego problemu, konserwacja komputera, okresowe czyszczenie, usuwanie złośliwego oprogramowania oraz skutków jego działania, a także utrzymywanie komputerów w ciągłej pracy. Tym samym każde przedsiębiorstwo, które korzysta z naszej obsługi, może być pewne, że system informatyczny działa sprawnie, a wszelkie usterki są od razu rozwiązywane.

Każde przedsiębiorstwo, niezależnie od swojego profilu działalności, powinno pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu sieci oraz znajdujących się w niej wszelkiego rodzaju danych. Dlatego w NG Solutions, chcemy zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę informatyczną dbamy o bezpieczeństwo sieci firmowych. Robimy to dzięki zaawansowanemu, a przy tym zintegrowanemu systemowi ochrony. Uwzględnia on kompleksową kontrolę sieci i aplikacji, w której trakcie najpierw rozpoznaje, a następnie blokuje wszystkie wykryte zagrożenia. Na tym jednak nie kończą się funkcje systemu używanego przez naszą firmę IT. Poza wspomnianymi już działaniami wykrywa on, po czym automatycznie usuwa błędy w kodzie HTML. Podejmujemy się stworzenia całej procedury backupu oraz bezpieczeństwa, ale w przypadku istniejącej już polityki bezpieczeństwa proponujemy swoim klientom zaopiekowanie się nią. Zawsze staramy się o udzielenie pomocy na najwyższym poziomie tak, żeby obsługiwane przedsiębiorstwo mogło skupić się na swojej głównej działalności.

Opieka informatyczna wspiera także Twoich pracowników, szybko i kompleksowo dostarczając rozwiązań, które pozwolą zaspokoić bieżące potrzeby i wyzwania. Sprawdzona firma informatyczna jest kluczowym elementem wspierającym rozwój każdego przedsiębiorstwa. Gruntowna obsługa i błyskawiczny czas reakcji stanowią główny czynnik decydujący o technologicznej płynności i niezawodności firmy.

Oceń