Kontakt Piaseczno

Spotkajmy się w jednym z naszych oddziałów!

Piaseczno ngsolutions o firmie

NGsolutions Sp. z.o.o.

Telefon:
Warszawa, Piaseczno: 22 299 19 10
i okolice do 50 km.
E-mail:
biuro@ngsolutions.pl

Adres:
ul. św. Barbary 1/1
00-686 Warszawa
Warsaw, Poland

  Napisz do nas

   

  Usługi IT Piaseczno

  Nasza firma świadczy usługi IT jakości europejskiej na polskim rynku. Stawiamy głównie na niezawodność i bezpieczeństwo. W branży działamy już od 16 lat co oznacza, że posiadamy ogromne doświadczenie. Zatrudniamy doświadczonych informatyków ze sprawdzonymi umiejętnościami. Nie istnieją problemy obsługi informatycznej, z którymi nasi specjaliści nie poradziliby sobie. Nasza obsługa informatyczna będzie do Twojej dyspozycji, zawsze gdy zajdzie taka potrzeba, zarówno na miejscu jak i zdalnie. Najważniejsze jest dla nas poczucie bezpieczeństwa u klienta, dlatego obsługa informatyczna powierzana jest specjalistom z obszaru IT. Oferujemy szeroki wachlarz usług, pomagamy w wyborze odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, które następnie instalujemy i konfigurujemy. Oferujemy również stały monitoring oraz zapewniamy natychmiastową reakcję na usterki oprogramowania oraz awarie sprzętu. Nasza obsługa informatyczna skierowana jest dla firm, które rozwój swojej działalności stawiają na pierwszym miejscu i nie myślą o zamartwianiu się o odpowiednią obsługę informatyczną.

  Usługi informatyczne Piaseczno

  Firma NGsolutions rozwija się bardzo dynamicznie. Główny oddział firmy znajduje się w Warszawie, gdzie zaczynaliśmy swoje działania i prowadziliśmy informatyczną obsługę firm na Mokotowie, Śródmieściu i Centrum. Obecnie usługi świadczymy w całym kraju, łącznie z outsourcingiem IT w mazowieckim. Zajmujemy się wykonywaniem usług informatycznych na terenie Piaseczna i okolic. Dajemy gwarancję szybkiego czasu reakcji oferując przy tym pomoc zdalną. W zależności od typu urządzenia będzie to 1-2 godziny. Nasze usługi informatyczne świadczone są między innymi w Piasecznie. Wystarczy się z nami skontaktować wykorzystując podany wyżej formularz, nie jest konieczna wizyta osobista w oddziale. Omówimy dokładne warunki współpracy na podstawie konkretnych potrzeb. Przeprowadzamy dokładne analizy wymagań klientów aby znaleźć odpowiednie rozwiązania z których będą zadowoleni. Wykonujemy usługi informatyczne Piaseczno zarówno dla dużych i średnich przedsiębiorstw jak i małych, dopiero rozwijających się firm. Pomoc udzielana jest na wiele sposobów, może być to rozmowa telefoniczna, zdalna komunikacja a także wysłanie naszego specjalisty na miejsce awarii w przypadku, gdy zajdzie taka konieczność. W razie konkretnych pytań wystarczy się z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie zadane pytania. 

  Obsługa informatyczna Piaseczno obejmuje:

  • Stała opieka nad systemami informatycznymi oraz sprzętem firmowym
  • Naprawa komputerów i laptopów
  • Doradztwo w zakresie modernizacji sprzętu i rozwiązań informatycznych
  • Ochrona Danych Osobowych (RODO)
  • Zdalna pomoc w przypadku problemów niewymagających wizyty osobistej.
  • Audyty bezpieczeństwa i kopie zapasowe danych oraz przywracanie systemów w razie awarii.
  • Doradztwo w zakresie modernizacji sprzętu i rozwiązań IT
  • Odzyskiwanie danych

  Twoja firma wymaga usług IT na terenie Piaseczna? Nasi specjaliści dotrą tam gdzie potrzeba. Wystarczy kontakt z nami lub odwiedziny naszej siedziby w celu ustalenia szczegółów. Przeprowadzamy dokładną analizę każdego zgłoszenia oraz oferujemy szereg możliwości aby dopasować jak najlepiej naszą ofertę do Twoich potrzeb. Każdy klient jest dla nas ważny, zapewniamy indywidualne podejście dla firm z Piaseczna. Nasze usługi informatyczne oraz obsługa IT Piaseczno są wykonywane zawsze rzetelnie. Zachęcamy do wypełnienia formularza lub wykorzystania telefonu kontaktowego, gwarantujemy, że odpowiemy na zgłoszenie najszybciej jak to będzie możliwe. 

  5/5 - (10 votes)