Kontakt Piaseczno

Spotkajmy się w jednym z naszych oddziałów!

Piaseczno ngsolutions o firmie

NGsolutions Sp. z.o.o.

Telefon:
Warszawa: 22 299 19 10
i okolice do 50 km.
( Mińsk Maz. Marki
Nowy Dwór Mazowiecki,
Grodzisk Maz. Piaseczno)
E-mail:
biuro@ngsolutions.pl

Adres:
ul. św. Barbary 1/1
00-686 Warszawa
Warsaw, Poland

  Napisz do nas

   

  Usługi IT Piaseczno

  Firma NGsolutions Sp. z.o.o powstała z myślą o wprowadzeniu obsługi informatycznej jakości europejskiej na rynek polski. Stawiamy głównie na bezpieczeństwo i niezawodność. Na rynku usług IT wyróżnia nas duże doświadczenie, działamy w branży już od 16 lat. Zatrudniamy doświadczonych informatyków ze sprawdzonymi umiejętnościami. Nie istnieją problemy obsługi informatycznej, z którymi nasi specjaliści nie poradziliby sobie. Nasza obsługa informatyczna będzie do Twojej dyspozycji, zawsze gdy zajdzie taka potrzeba, zarówno na miejscu jak i zdalnie. Najważniejsze jest dla nas poczucie bezpieczeństwa u klienta powierzając obsługę systemów informatycznych specjalistom z branży IT. Oferujemy szeroki wachlarz usług, począwszy od wyboru odpowiedniego oprogramowania i sprzętu, poprzez instalację, konfigurację, stały monitoring, kończąc na natychmiastowej reakcji na awarie sprzętu i oprogramowania. Nasza obsługa informatyczna skierowana jest dla firm, które rozwój swojej działalności stawiają na pierwszym miejscu nie martwiąc się o wsparcie informatyczne na każdym kroku.

  Usługi informatyczne Piaseczno

  Nasz firma rozwija się niezwykle dynamicznie. Główny oddział firmy znajduje się w Warszawie, gdzie zaczynaliśmy swoje działania i prowadziliśmy informatyczną obsługę firm na Mokotowie, Śródmieściu i Centrum. Obecnie usługi świadczymy w całym kraju, łącznie z outsourcingiem IT w mazowieckim. Zajmujemy się wykonywaniem usług informatycznych na terenie Piaseczna i okolic. Oferujemy pomoc zdalną i gwarantujemy szybki czas reakcji. Dla serwerów i urządzeń krytycznych do 1h, dla laptopów i komputerów stacjonarnych czas reakcji do 1-2h. Wykonujemy usługi informatyczne między innymi w Piasecznie, nie jest konieczna wizyta w naszym oddziale, wystarczy, że skontaktujesz się z nami drogą telefoniczną lub mailową w celu omówienia szczegółów współpracy. Nasza obsługa informatyczna związana jest z małymi, średnimi ale i dużymi przedsiębiorstwami. Analizujemy potrzeby klientów oraz prezentujemy szereg wariantów aby znaleźć najlepsze rozwiązanie. Pomocy udzielamy poprzez zdalną komunikację z komputerem, przez rozmowę telefoniczną bądź oddelegowaniem naszego specjalisty do miejsca Pańskiej firmy lub pracy. Jeżeli więc Wasza firma, która znajduje się w Piasecznie potrzebuje usług informatycznych wystarczy się z nami skontaktować.

  Obsługa informatyczna Piaseczno obejmuje:

  • Stała opieka nad systemami informatycznymi oraz sprzętem firmowym
  • Naprawa komputerów i laptopów
  • Doradztwo w zakresie modernizacji sprzętu i rozwiązań informatycznych
  • Ochrona Danych Osobowych (RODO)
  • Zdalna pomoc w przypadku problemów niewymagających wizyty osobistej.
  • Audyty bezpieczeństwa i kopie zapasowe danych oraz przywracanie systemów w razie awarii.
  • Doradztwo w zakresie modernizacji sprzętu i rozwiązań IT
  • Odzyskiwanie danych

  Twoja firma wymaga usług IT na terenie Piaseczna? Nasi specjaliści dotrą tam gdzie potrzeba. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w siedzibie firmy, daj znać jak możemy Wam pomóc. Przeprowadzamy dokładną analizę każdego zgłoszenia oraz oferujemy szereg możliwości tak aby najlepiej dopasować naszą ofertę do potrzeb klienta. Każdy klient jest dla nas ważny, zapewniamy indywidualne podejście dla firm z Piaseczna. Nasze usługi informatyczne oraz obsługa IT Piaseczno są wykonywane zawsze rzetelnie.

  Powyżej zamieszczamy kontakt do nas, mogą Państwo zadzwonić, skontaktować się poprzez email lub użyć formularza kontaktowego podając swoje dane oraz opisując problem. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe. Zachęcamy do kontaktu.