NGsolutions Sp.z o.o.

ul. Ś. Barbary 1

00 - 686  Warszawa

tel: 22 397 86 77

NGsolutions Sp.z o.o.

ul. Ś. Barbary 1

00 - 686  Warszawa

tel: 22 397 86 77

NGsolutions Sp.z o.o.

ul. Św. Barbary 1

00 - 686  Warszawa

tel: 22 299 19 10

Warszawa: 22 299 19 10

Poznań:      61 642 28 22

Gdańsk:      58 743 63 10

Wrocław:    71 716 01 88

   Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, w skład której wchodzą między innymi serwis komputerów, administracja serwerów, backup danych, serwis drukarek. Zajmujemy się również sieciami LAN i Wi-fi. W związku z tym, że nikt nie jest w stanie być specjalistą od każdej z tych dziedzin, zamiast zatrudniania jednego informatyka, racjonalne wydaje się być podjęcie współpracy z firmą zewnętrzną. W NG Solutions pracują specjaliści od każdej z tych dziedzin, którzy pozostają do dyspozycji współpracujących z nami przedsiębiorstw.

Obsługa  informatyczna (IT) Warszawa ...

Bezpieczeństwo sieci

 

- Serwisowanie i administrowanie serwerami (serwery

 

 bazodanowe, serwery pocztowe, maszyny wirtualne …)

 

- Instalację i konfigurację nowych serwerów

 

- Czas reakcji dla serwerów i urządzeń krytycznych do 1h

 

- Serwis komputerów stacjonarnych oraz laptopów

 

- Wdrożenie i utrzymanie uzgodnionych polityk bezpieczeństwa

 

- Czas reakcji dla komputerów i laptopów 2h

 

- Ticketowy  systam zgłaszania problemów

 

- umowy na okres 12 lub 24 miesiecy oraz umowy bezterminowe

 

- Możliwość dostarczenia sprzętu zastępczego.

 

- Możliwość stałego monitoringu pracy serwerów 24/7/365

 

- Doradztwo w zakresie doboru sprzętu i oprogramowania,

 

- Możliwość dokonywania zakupów nowego sprzętu.

    Zdajemy sobie sprawę z tego, że – tak jak nie każdy kierowca potrafi naprawić samochód – tak nie każdy pracownik korzystający z komputera potrafi poradzić sobie w przypadku jego awarii. W związku z tym uruchomiliśmy usługę błyskawicznego rozwiązywania takich problemów. Pomocy udzielamy poprzez rozmowę telefoniczną, zdalną komunikacje z komputerem pracownika lub oddelegowanie eksperta NG Solutions do Państwa miejsca pracy.

 

 

    Szczególnie często wykorzystywany jest przez nas system zdalnej komunikacji z komputerem, którego dotyczy awaria. Możemy tego dokonać zawsze, jeśli tylko komputer ma podłączenie do Internetu. Czas reakcji obsługi jest maksymalnie skrócony (nawet do 10 minut). Dzięki systemowi numerowania zgłoszonych problemów, można na bieżąco sprawdzać status ich rozwiązania.

 

 

Obsługa informatyczna (IT) Warszawa

Usługi informatyczna (IT) Warszawa

- Profesjonalna pomoc techniczna

- Brak limitu godzin pracy technika

Co oferujemy (Usługi  IT)...

Obsługa informatyczna (IT) Warszawa

Nasi specjaliści w możliwie krótkim czasie wykonują wszelkie usługi związane z serwisem komputerów. W ich skład wchodzi ustalenie przyczyny problemu, konserwacja komputera, okresowe czyszczenie, usuwanie złośliwego oprogramowania i skutków jego działania, utrzymanie komputerów w ciągłej pracy.

 

Nasze usługi cechuje gwarancja naprawy, jakość, szybkość i optymalna cena, ponieważ wysoko zawieszamy sobie poprzeczkę. Dodatkowo wykonujemy monitoring przeprowadzonych napraw.

NGsolutions Sp. z.o.o.

Działamy na terenie województwa mazowieckiego.

Siedziba : Warszawa (Mazowieckie)

Telefon:   22 299 19 10

Kom:        535 504 524

E-mail: biuro@ngsolutions.pl

 

usługi informatyczne firma NGsolutions świadczy usługi od ponad 20 lat. W Skład Usług Informatycznych, wchodzi opieka informatyczna, usługi it, obsługa informatyczna. Dzisiejszej dobie kiedy usługi informatyczne, są bardzo szerokie, potrzeba wyspecjalizowanego zespołu, który zajmie się infrastrukturą informatyczną w twojej firmie. Dlatego outsourcingu Usług Informatycznych jest bardzo ciekawym rozwiązaniem dla małych i średnich firm.  W województwie mazowieckim, szczególnie Warszawa, nasza firma świadczy opieka informatyczna, (rozumiane też jako obsługa informatyczna). Małe i średnie firmy, w Warszawie, szukają, usługi informatyczne, które będą dostosowane do potrzeb ich firmy, dlatego firma NGsoltions, firma informatyczna Warszawa,  dostarcza usługi wsparcia informatycznego, wdrożenia rodo, opieki informatycznej, w mieście Warszawie.  Administracja serwerami Warszawa, czy wdrożenia Active director y m albo wdrożenia exchange Warszawa.

ZAPYTANIA OFERTOWE:

 

Zapytnia ofertowe prosimy składać na adres

 

handlowy@ngsolutions.pl

    W skład usług NG Solutions wchodzi również zapewnienie bezpieczeństwa sieci firmowych. Robimy to dzięki zintegrowanemu systemowi ochrony, który uwzględnia kompleksową kontrolę sieci i aplikacji, rozpoznaje, a następnie blokuje wykryte zagrożenia. Ponadto nasz system wykrywa i automatycznie usuwa błędy w kodzie HTML.

 

Bezpieczeństwo sieci zapewniają:  

 

Firewall, System IPS, Serwer VPN, Quality of Service, Load Balancing, Skaner Sieci, SEISMO Autoryzacja, Antywirus, Filtr URL, Monitoring sieci.

 

 

    Wdrażamy i utrzymujemy polityki bezpieczeństwa. Tworzymy procedury backupu i bezpieczeństwa bądź opiekujemy się już istniejącymi politykami bezpieczeństwa

firma informatyczna, helpdesk, informatyczna obsługa firm,obsługa informatyczna firm, opieka informatyczna, outsourcing it, serwis komputerów, usługi informatyczne, usługi it,