Automatyczne dodawanie pliku vcf (plik z danymi do kontaktu) do każdej wiadomości, dzięki naszemu dodatkowi!

informatyka w biznesie, obsługa informatyczna, outsourcing IT
Automatyczne dodawanie pliku vcf

Dzisiejszy kontakt czy to pomiędzy przedsiębiorcami, czy też osobami prywatnymi odbywa się głównie drogą mailową. Osoby korzystające z tej formy kontaktu zdają sobie sprawę jak przy wysyłaniu bardzo dużej ilości maili niezwykle kłopotliwe jest dodawanie do każdego z nich osobnego załącznika, szczególnie w przypadku gdy treść załącznika jest taka sama do wielu odbiorców, a jedynie chcemy zróżnicować treść wiadomości. Niejednokrotnie w treści maila pojawiają się imiona, nazwiska, adresy, numery telefonów lub bardzo szczegółowe instrukcje czy inne dane związane z tajemnicą handlową, które chcemy ochronić. W odpowiedzi na potrzebę szybkiego dodawania załącznika oraz jego bezpieczeństwo Nasza firma stworzyła dodatek do Outlooka umożliwiający automatyczne załączanie załączników czy to w formacie PDF czy vcf. 

Bez względu na to czy musimy do wiadomości załączyć plik rodo (PDF) czy wizytówkę z kontaktami (vcf) nasz dodatek ułatwi Państwu pracę, a sama jego instalacja jest banalnie prosta. Po zainstalowaniu naszego dodatku w Outlooku w przypadku wysyłania wiadomości w belce pojawi się zakładka NGSolutions z dwoma opcjami do wyboru. Pierwsza z nich umożliwia automatyczne dodawanie wybranego przez Nas załącznika do każdej wysyłanej wiadomości, natomiast druga opcja “zabezpieczenie załączników” chroni Nasz załącznik hasłem. Jest to niezwykle ważne w przypadku gdy Nasz załącznik zawiera dane wrażliwe oraz obawiamy się jego przejęcia przez osoby niepowołane.

Ponadto ochrona danych osobowych jest również narzucona Nam przez prawo. Tak więc w przypadku, gdy chcemy uniknąć wycieku informacji wystarczy w trakcie wysyłania maila kliknąć opcję “zabezpieczenie załączników”, następnie otrzymamy komunikat  z zapytaniem o założenie hasła, po jego utworzeniu kontynuujemy wysyłanie maila. W przypadku gdy treść wiadomości ma zostać wysłana bez zabezpieczenia jej hasłem wystarczy kliknąć “anuluj” wtedy też program doda załącznik z opcją otwarcia go bez hasła. A więc każdorazowo przy dodawaniu załącznika decydujemy o jego zabezpieczeniu hasłem bądź też nie. Jest to bardzo wygodna opcja, bowiem za każdym razem możemy decydować o bezpieczeństwie danych, a jest to często uzależnione od stopnia zaufania naszego odbiorcy lub zawartości załącznika. 

Choć na pozór nasz dodatek wydaje się być banalnie prosty to jednak na rynku jest to nowość. W praktyce oznacza to skrócenie naszej pracy, łatwiejsze dodawanie załączników oraz zlikwidowanie problemu związanego z wyszukiwaniem odpowiedniego załącznika. Program ponadto chroni Nasze dane i dane Naszych klientów, a także poufne wiadomości przed ich wydostaniem się poza obręb odbiorców. 

Do zainstalowania naszego dodatku wymagany jest Outlook w wersji x64, 2013, 2016, 2019, 2021 i 0365. Cena naszego załącznika to zaledwie 39,90 złotych (cena z VAT).

W celu praktycznego zapoznania się z naszym dodatkiem polecamy pobranie wersji demo. W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Oceń